Dobry alkohol

W barku każdego prawdziwego mężczyzny powinna się znaleźć przynajmniej jedna butelka dobrego alkoholu. Nie ma nic lepszego niż kilkunastoletnia whiskey albo wysokiej jakości wódka. Z jakością idzie w parze cena, nierzadko przekraczająca kilkaset złotych. Warto jednak wydać tyle pieniędzy na najwyższej jakości alkohol, zaprosić znajomych i oddać się wspólnej degustacji. Obowiązkowo trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie szkło, aby w pełni poczuć bogatą symfonię smaków. Nawet piwo kosztujące kilkanaście złotych można uznać jako alkohol wyższej klasy. Nie musimy więc wydawać kilkuset złotych na butelkę szkockiej, aby przekonać się, że alkohol ma przede wszystkim smakować, a dopiero później rozluźniać.
Na różnych targach można spotkać stoiska, na których przeprowadzane są degustacje. Warto wybrać się, aby popróbować i zdecydować się na zakup chociaż jednej butelki. Uważam, że każdy mężczyzna powinien mieć dużą wiedzę na temat alkoholu. Musi wiedzieć do jakiej temperatury chłodzić, z czym i w czym najlepiej podawać oraz co zaserwować na konkretną okazję. Dobrze by było, jakby znał się na winie. Może w ten sposób zaimponować kobiecie, kiedy wie lepiej jakie wino będzie pasować do kolacji niż kelner. Wielu uważa, że alkohol powinien być możliwie jak najtańszy, aby nie obciążać portfela, a cena dobrego alkoholu to maksymalnie 100 zł za butelkę. Owszem, można w tej cenie kupić coś naprawdę dobrego, jednak warto wydać trochę więcej aby przekonać się, że o alkoholu nie wiemy praktycznie nic.

Może Ci się również spodoba

6 komentarzy

 1. Paweł.p pisze:

  Dobry alkohol to tradycyjna śliwowica robiona przez górali 🙂 Te wszystkie nowoczesne wymysły odwadniają organizm i nic dobrego z ich picia nie wynika

 2. Paulina pisze:

  Nie jestem koneserką drogich trunków. Dla mnie wszystko smakuje podobnie i taką samą przyjemność sprawi mi wypicie czegoś ze średniej półki cenowej.
  ____
  http://rsfurniture.eu/

 3. Krecik pisze:

  Mój barek aż się ugina. Zawsze znajdę to na co mam akurat ochotę 🙂
  ____
  http://lubieklocki.pl/

 4. Mateusz pisze:

  Ja zdecydowanie wolę wino niż whisky. Jakoś nie przepadam za ciężkimi alkoholami. A wino można pić i pić i zawsze dobrze smakuje.


  http://interior-design.pl/

 5. Maciej pisze:

  Ja piję tylko whisky. Jak każdy porządny mężczyzna 🙂 Zdecydowanie nie lubię wódki ani drinków.


  http://mobilereklamowe.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *