samochód do ślubu

Jakim samochodem pojechać do ślubu? Oferty i propozycje.
kash

samochód do ślubu

Post autor: kash »

co powiecie na limuzynę, np. taką: https://www.slubeo.pl/ogloszenie/samoch ... abytk.html?
magić

Re: samochód do ślubu

Post autor: magić »

Na ślub cywilny to my na pewno zdecydujemy się normalny, nasz samochód, nie będziemy się wygłupiać. Ale przy ślubie kościelnym to nawet może coś wynajmiemy, jakąś limuzynę... Wtedy też na pewno dobry fotograf ślubny Warszawa nam się przyda, ale wydaje mi się, że sieć kogoś nam już podpowiada. Pan Marcin Orzołek wygląda naprawdę na porządnego fotografa.
juluś

Re: samochód do ślubu

Post autor: juluś »

Możecie wierzyć lub nie ale ja jadąc do ślubu miałam przygodę z oponą. Uszkodzenie było na tyle poważne, ze konieczna była pomoc wulkanizatora. Na szczęście na stronie https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-krakow/ znalazłem mobilną wulkanizację. Panowie podjechali pod wskazany adres i na miejscu uporali się z usterką. Świetne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić naprawdę sporo czasu.
samiś

Re: samochód do ślubu

Post autor: samiś »

Nie wiem, czemu, ale ja nie mam uważać na to, czym pojadę do ślubu samochodem dużym, czy domowym maluszkiem. Ogólnie mamy wiele pomysłów, ale jak weźmiemy takie stare autko, to to lepiej będzie wyglądać. A tak przynajmniej nam się wydaje. No i jak pojedziemy w plener ślubny , to fajniejsze zdjęcia nam wyjdą.
dżaguś

Re: samochód do ślubu

Post autor: dżaguś »

A może tak zwyczajnie warto byłoby sprawdzić sobie ogłoszenia samochód na stronie pokato.pl? Przecież tam macie najróżniejsze propozycje, również usługowe. Także na pewno znajdziecie tam samochód elegancki na wynajem.
asą

Re: samochód do ślubu

Post autor: asą »

Do ślubu auto auto klasyczne (jakiś mega zabytek) albo autko luksusowe / sportowe. W Warszawie masz wypożyczalnie, która specjalizuje się w wypożyczaniu samochodów do ślubu: https://rentdreamcar.pl/samochod-do-slubu/. Zerknij na ofertę. Mega dużą flotę mają aut
ODPOWIEDZ