Najlepszy blacharz w Łodzi

Usuwanie wgnieceń, odnawianie karoserii, lakierowanie. Porady, polecenia.
Awatar użytkownika
Roderyk-63
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, 18:37

Najlepszy blacharz w Łodzi

Post autor: Roderyk-63 »

Witam serdecznie! Ciekawi mnie, jaki jest waszym zdaniem najlepszy zakład blacharski w Łodzi? Macie swoich zaufanych specjalistów, do których zawsze jeździcie, kiedy wasze auto potrzebuje naprawy? Podzielcie się namiarami ;)
Awatar użytkownika
Efrem1962
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 21:17

Re: Najlepszy blacharz w Łodzi

Post autor: Efrem1962 »

Dla mnie od dawna bezkonkurencyjny jest zakład Kris Cars. Oferują nie tylko usługi blacharskie, ale i lakiernicze, a do każdego zlecenia podchodzą z profesjonalizmem, więc nie ma u nich miejsca na fuszerkę czy robienie czegoś po tak zwanych kosztach. Polecam samemu się przekonać.
mólnir

Re: Najlepszy blacharz w Łodzi

Post autor: mólnir »

Jeżeli rozglądacie się za porządnym warsztatem blacharskim i lakierniczym to polecam wam zajrzeć na stronę https://s-plus.pl/ Tam znajdziecie sieć świetnych warsztatów, które zajmują się wykonywaniem napraw tego typu. Sam ostatnio korzystałem z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
Awatar użytkownika
orto
Posty: 50
Rejestracja: 08 wrz 2020, 18:42

Re: Najlepszy blacharz

Post autor: orto »

Jeżeli chodzi o blacharza w Krakowie, to od siebie bardzo serdecznie mogę polecić blacharza i lakiernika w serwisie GOLEMO przy ul. Grota Roweckiego http://www.golemo.pl/krakow-ul-grota-ro ... -lakiernia. Byliśmy tam po stłuczce, na szczęście samochód wymagał tylko małej naprawy, plus pracy blacharza. Tam pracują świetni specjaliści, mają korzystne ceny, znają się na tym, co robią, są rzetelni i uczciwi, maja korzystne ceny, polecam.
Władi

Re: Najlepszy blacharz w Łodzi

Post autor: Władi »

Mój samochód wymagał zastosowania usług lakierniczych i blacharskich. Znajomy podesłał mi link do fajnej wyszukiwarki https://www.dobryblacharz.pl/firmy/polska/warsztaty ,gdzie można namierzyć wykonawców w całej Polsce. Jako że akurat byłem poza miejscem zamieszkania, bardzo mi się to przydało. Trafiłem na dobrych fachowców, którzy doprowadzili wóz do stanu używalności.
Awatar użytkownika
diegojankowski
Posty: 73
Rejestracja: 04 wrz 2020, 14:50

Re: Najlepszy blacharz w Łodzi

Post autor: diegojankowski »

Bardzo wiele produktów lakierniczych można dostać w bardzo promocyjnych cenach, które dodatkowo są atrakcyjne, bo produkty są dostępne bardzo często w cenach iście hurtowych. Produkty lakiernicze powinno się obserwować w internecie, bo tam zakupy co po niektórych produktów są bardzo atrakcyjne i mogą okazać się w fajnych cenach. Dla wielu osób, które szukają jakichś promocji dobrze, aby sprawdzały właśnie tego typu oferty.
Alfłred

Re: Najlepszy blacharz w Łodzi

Post autor: Alfłred »

No siemka. Ja akurat miałem problem ze znalezieniem lakiernika w Warszawie, ale znalazłem go przez tę wyszukiwarkę https://www.dobryblacharz.pl/firmy/%C5% ... kiernictwo. I tak samo gwarantuje ci, że ty znajdziesz w swojej okolicy. Dlatego, że to jest przeglądarka ogólnopolska, jest masa zakładów blacharskich. I wszystkie one są sprawdzone, więc polecam.
ODPOWIEDZ