Dom

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
jąsiuniaja

Dom

Post autor: jąsiuniaja »

Dom to spora inwestycja, dlatego warto pomyśleć o rozwiązaniach, dzięki których wasze rachunki będą dużo niższe. Firma respect energy specjalizuje się w sprzedaży energii elektrycznej, która w 100% pochodzi z alternatywnych źródeł energii. Takie rozwiązania są bardzo dobre, gdyż stwarzają możliwość obniżenia kosztów utrzymania, korzystanie z ekologicznego prądu i wspieranie dzięki temu naszego klimatu. Czy znacie dobrego dewelopera czy biuro nieruchomości której domy spelniają takie warunki.
Wieśka

Re: Dom

Post autor: Wieśka »

Ja jestem na etapie szukania domu. Budowa samodzielna zabiera dużo czasu. Dlatego chcemy skorzystać z oferty biura nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To buro ma dużą ofertę domów na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. A co ważna w trosce o swoich klientów przygotowali dodatkowy pakiet usług w którym są min ubezpieczenia i kredyty. A wszystkie przeprowadzane przez biuro transakcje są ubezpieczone.
miśka21

Re: Dom

Post autor: miśka21 »

jąsiuniaja pisze: 03 lis 2021, 12:27 Dom to spora inwestycja, dlatego warto pomyśleć o rozwiązaniach, dzięki których wasze rachunki będą dużo niższe. Firma respect energy specjalizuje się w sprzedaży energii elektrycznej, która w 100% pochodzi z alternatywnych źródeł energii. Takie rozwiązania są bardzo dobre, gdyż stwarzają możliwość obniżenia kosztów utrzymania, korzystanie z ekologicznego prądu i wspieranie dzięki temu naszego klimatu. Czy znacie dobrego dewelopera czy biuro nieruchomości której domy spelniają takie warunki.
Ciekawy wątek, przyłączam się do dyskusji.
-
aborcja Czechy - Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w ważnych kwestiach związanych z samym zabiegiem usunięcia ciąży w Czechach. Rejestracja telefoniczna dla pacjentek z polski jest bezpłatna.
andrzej52

Re: Dom

Post autor: andrzej52 »

Niedawno z żoną zdecydowaliśmy się na zakup nowego domu, była to spora inwestycja z naszej strony. Niestety podłoga w nim była prawie w całości zniszczona i musiałem ją wymienić. Długo szukałem różnych fajnych rozwiązań w internecie, ostatecznie zdecydowałem się na panele podłogowe do ułożenia w całym domu. Swoje panele kupiłem w sklepie internetowym podlogi24.net, mają oni tam szeroki asortyment w bardzo przyjemnych cenach. Polecam wam do skorzystania z oferty sklepu, myślę że znajdziecie najlepsze rozwiązanie dla waszego domu.
ODPOWIEDZ