sklep.cseie.com.pl

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Awatar użytkownika
Krystek
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2019, 11:00

sklep.cseie.com.pl

Post autor: Krystek »

Szukam sklepu z elektro częściami niezbędnymi przy remoncie. Wtyczki, złączki itd. Znacie sklep.cseie.com.pl? podzielcie się opiniami i doświadczeniami ;-)
Awatar użytkownika
aldona523
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:09

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: aldona523 »

Przed ostatnim remontem razem z mężem robiliśmy zakupy w sklep.cseie.com.pl. Fajnie zorganizowany sklep, dostawa szybka, asortymentu nie pomylili, a trochę tego zamawialiśmy. Także wystawiam pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
olga43
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:32

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: olga43 »

Hej. Uważam, że sklep.cseie.com.pl to pozycja każdego domorosłego majsterkowicza i większości profesjonalistów. Mój mąż ma bardzo dobrą opinię na temat tego miejsca, więc przekazuję za nim :)
Awatar użytkownika
amika64
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 12:53

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: amika64 »

To chyba najlepszy w sieci sklep z takim asortymentem. Nie tylko przy remoncie, takie drobiazgi jak na sklep.cseie.com.pl przydadzą się w domu nawet bez remontu. Mój mąż często robi tu zakupy i ma bardzo dobrą opinię o tym sklepie.
Awatar użytkownika
oleczka534
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 11:32

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: oleczka534 »

Hej. Na sklep.cseie.com.pl na pewno da się znaleźć wszystko, co potrzebne zarówno przy budowie, jak i większym remoncie. Produkty są wygodnie podzielone na kategorie, więc łatwo wyszukać to, czego potrzebujemy. Sklep ma w mojej opinii bardzo wiele do zaoferowania, nie tylko towar, ale i świetną obsługę.
Awatar użytkownika
sylwia65
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2019, 13:54

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: sylwia65 »

Elementy, o których piszesz mogą wydawać się nieistotne, ale jak przychodzi co do czego to człowiek wariuje, bo nie wie co wybrać i gdzie w ogóle tego szukać. Nasz wykonawca odesłał nas do sklep.cseie.com.pl , bo sam często tam zamawia i polecał. Cenimy jego opinie więc "uderzyliśmy" do sklepu. I co mogę powiedzieć, strzał w 10. Pełen profesjonalizm i dobre ceny.
Awatar użytkownika
hela645
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, 11:11

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: hela645 »

Również przy okazji remontu zaopatrywaliśmy się w sklep.cseie.com.pl. Fajnie zrobiony sklep, świetnie prowadzony. No i mają wszystko co potrzebne przy okazji remontu. Także moja opinia - jak najbardziej na plus.
Awatar użytkownika
krysia490
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 18:26

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: krysia490 »

Trudno nie mieć pozytywnej opinii o sklep.cseie.com.pl. Niedawno robiliśmy generalny remont mieszkania i właśnie tam zamawialiśmy wszystkie rzeczy do elektryki. Ich fachowcy są bardzo dobrze zorganizowani, zamawialiśmy wiele małych elementów, a wszystko został spakowane i wysłane. Polecam ich.
Awatar użytkownika
adela177
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 20:08

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: adela177 »

Wtyczki, kontakty i inne elementy elektryczne, to takie rzeczy, o których się zapomina przy remoncie. To jest moja opinia, bo tak było w moim przypadku. Gdy zdaliśmy sobie sprawę, że trzeba je zakupić, zrobiliśmy to na sklep.cseie.com.pl. Mają duży wybór różnych części.
Awatar użytkownika
zofia663
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 19:51

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: zofia663 »

Robiąc remont, kierowaliśmy się opiniami zadowolonych klientów. Gdy kupowaliśmy elementy elektryczne, kontakty itp. postanowiliśmy złożyć zamówienie na sklep.cseie.com.pl. Bardzo dobra obsługa klienta i ceny konkurencyjne. Polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
dora913
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 19:53

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: dora913 »

Części elektryczne, jak kontakty, kupowałam na koniec remontu. Jednak, żeby uniknąć przykrych niespodzianek poszukałam opinii o sklep.cseie.com.pl w internecie. Transakcja od początku do końca przebiegła bez zastrzeżeń, więc polecam ich.
Awatar użytkownika
nadia803
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 19:29

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: nadia803 »

Po remoncie wszystkie drobne elementy elektryczne kupiliśmy na sklep.cseie.com.pl. Zakupy u nich są wygodne, bo wszystko można znaleźć w jednym miejscu. Moja opinia na ich temat jest dobra.
Awatar użytkownika
weronka
Posty: 63
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:54

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: weronka »

A czy ktoś może zamawiał Farby do malowania ścian online ? Czy znacie taki sklep gdzie jest duży wybór, ładne kolory, farba na pewno musi być dobrej jakości i przede wszystkim zmywalna. Bo byłam w kilku stacjonarnych sklepach ale jakoś kolory mi nie przypadły do gustu. Może coś polecicie, poradzicie jaki kolor wybrac do salonu i sypialni.
Awatar użytkownika
kornelia716
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2019, 18:23

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: kornelia716 »

Wszystkie elementy elektryczne kupiłam na sklep.cseie.com.pl. Mają bardzo przystępne ceny i jestem zadowolona z ceny. Przesyłka przyszła szybko, więc mogę mieć tylko pozytywną opinię.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
Awatar użytkownika
laura480
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2019, 18:25

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: laura480 »

Na sklep.cseie.com.pl jest bardzo duży wybór. Na koniec remontu szukałam dosyć tanich elementów i tak ich znalazłam. Moja opinia jest dobra, bo ceny u nich najbardziej do mnie przemówiły.
Awatar użytkownika
klara001
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2019, 18:27

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: klara001 »

Czytałam wiele dobrych opinii o sklep.cseie.com.pl. Dlatego sama złożyłam u nich zamówienie i byłam zaskoczona, jak szybko przesyłka dotarła. Naprawdę ich polecam, szczególnie osobom niecierpliwym.
Awatar użytkownika
matylda239
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2019, 18:29

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: matylda239 »

Na sklep.cseie.com.pl można znaleźć wszystkie elementy związane z elektryką. W mojej opinii warto u nich je zamówić, bo całe zamówienie można zrobić za jednym zamachem. Polecam ich.
Awatar użytkownika
olena111
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2019, 18:33

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: olena111 »

Zakupy na sklep.cseie.com.pl są przede wszystkim wygodne. Wszystko można kupić jednym kliknięciem, nie trzeba biegać po mieście i szukać. Mam bardzo dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
adela066
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2019, 18:26

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: adela066 »

Zamawiałam na sklep.cseie.com.pl wszystkie kontakty do domu. Jestem zadowolona, bo przesyłka przyszła naprawdę szybko. Dlatego mam dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
zenobia710
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2019, 18:29

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: zenobia710 »

Polecam sklep.cseie.com.pl, bo ich znam. Moja opinia jest pozytywna, bo oferta jest bardzo szeroka i ceny są niskie. Myślę, że każdy klient docenia te cechy.
Awatar użytkownika
marcela907
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2019, 18:33

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: marcela907 »

Wszystkie złączki i inne elementy elektryczne kupiłam na sklep.cseie.com.pl. Zaskoczyła mnie bardzo szybka wysyłka, dlatego mogłam szybko zakończyć remont. Mogę mieć tylko dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
paula122
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2019, 18:36

Re: sklep.cseie.com.pl

Post autor: paula122 »

Mam miłe doświadczenie ze sklep.cseie.com.pl. Wszystkie elektryczne części zamówiłam tam, więc mogę wyrazić swoją opinię. A jest ona pozytywna, bo wszystko przebiegło sprawi=nie i bez zastrzeżeń.
ODPOWIEDZ