Lokalizator GPS do motocykla

Jak wybrać nawigację do auta? Rejestratory jazdy, akcesoria GPS.
jaskóła

Lokalizator GPS do motocykla

Post autor: jaskóła »

Jak zabezpieczacie swoje motocykle przed ewentualną kradzieżą? Słyszałem, że jest coś takiego, jak lokalizator GPS, dzięki któremu można podejrzeć na telefonie, gdzie nasz motocykl się znajduje. Ma ktoś z Was taki gadżet? Na https://notione.com/ mają wiele modeli i nie wiem, na który się zdecydować.
Joźin

Re: Lokalizator GPS do motocykla

Post autor: Joźin »

nie wiem czy to sprawdzi się na motorze ale u mnie w firmie w samochodach służbowych mamy monitoring od truckonline i one śledzą poszczególne samochody serwisowe. Zostało to założone aby patrzeć gdzie jest dany mechanik i aby nie naciągał na godziny pracy.
Szkopł

Re: Lokalizator GPS do motocykla

Post autor: Szkopł »

Ja zakupiłem w internecie i sam zainstalowałem. Wielkiej filozofii niema. Tyle że ja chyba starodawną metodą to robiłem. Potrzebna jest karta sim aktywna i zasilanie nic więcej. Trzeba tylko dobrze ukryć żeby nikt się tego nie pozbył. Wiem, że są bardziej profesjonalne metody ale moja działa.
https://twojfilm.online/
PawełD

Re: Lokalizator GPS do motocykla

Post autor: PawełD »

W mojej opinii szukając skutecznego systemu do kontroli floty samochodów w swojej firmie to tutaj zdecydowanie polecam również zwrócić uwagę na system Flotman u których będziecie mogli liczyć również na zachowanie kontroli nad zużyciem paliwa, stanu technicznego i jednocześnie integracją z największymi giełdami które umożliwiają pozyskiwanie kolejnych dobrze opłacalnych zleceń.
ókasz

Re: Lokalizator GPS do motocykla

Post autor: ókasz »

Coś takiego ma faktycznie sens, gdyż znacznie zwiększa szansę na znalezienie pojazdu, gdyby został skradziony. A przecież wiadomo, iż w dzisiejszych czasach nie trudno o kradzież, także jest to całkiem sensowna inwestycja. A mówię o tym z własnego doświadczenia - zamówiłem GPS z oferty Gannet https://gannet.pl/oferta/gps-do-motocykla-i-skutera/ i szczęśliwie podłączyłem go do skutera. Tak się złożyło, że został skradziony a dzięki namiarowi GPS udało się odnaleźć zgubę! Na takie dodatki nie ma co żałować
ODPOWIEDZ