szkoła językowa

Co robisz w wolnym czasie? Podziel się swoim hobby.
Awatar użytkownika
nie_musiał
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2020, 20:30

szkoła językowa

Post autor: nie_musiał »

jeśli szukacie szkoły językowej nastawionej na mówienie to sprawdźcie: https://talkersi.pl/

jak hartować niemowlę
Awatar użytkownika
naruto
Posty: 39
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:55

Re: szkoła językowa

Post autor: naruto »

Zawsze mowie, że należy uczyć przez zabawę, bo wtedy dziecko najwięcej przyswaja. I tutaj https://www.nowaera.pl/dla-rodzica/nauka-przez-zabawe również o tym piszą. Dlatego my z córeczkami od najmłodszych lat tak naprawdę staramy się je tak edukować i widzimy, że dzięki temu naprawdę lepiej się uczą, więcej przyswajają.
Awatar użytkownika
devilslayer
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2020, 11:45

Re: szkoła językowa

Post autor: devilslayer »

Podstawą w nauce języka jest regularne mówienie :) Czasami nawet skype wystarczy
Awatar użytkownika
dankatargerjan
Posty: 360
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:44

Re: szkoła językowa

Post autor: dankatargerjan »

Rozwój dziecka dla każdej matki powinien być czymś priorytetowym. Uważam też, że nie powinno się ograniczać dziecko w przedmioty edukacyjne, takie jak podręczniki i przybory szkolne. Tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html możecie zaopatrzyć swoje dzieci w książki potrzebne do nauki w szkole. Ceny książek są niższe niż przypuszczałam, dlatego postawnowiłam złożyć większe zamówienie niż początkowo zamierzałam. Nie spodziewałam się takiego dużego wyboru
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: szkoła językowa

Post autor: Motorowa »

Jeśli ktoś z Was chciałby się zapisać na profesjonalny kurs z języka niemieckiego, to polecam zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki. Jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem, mająca mnóstwo zadowolonych uczniów :)
ąert

Re: szkoła językowa

Post autor: ąert »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą szkołą językową. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to polecam wam zapoznać się z ofertą http://szkolajezykowaczechowice.pl/ Sam byłem na ich kursie i mogę powiedzieć że znacznie podniosłem swój poziom językowy.
Miśka

Re: szkoła językowa

Post autor: Miśka »

Szczerze polecam https://angloville.pl/intensywny-kurs-angielskiego/ . Świetne podejście, każdy z uczestników otrzymuje tyle samo uwagi. Wiedzę czerpiesz od native speakerów, więc masz pewność, że uczysz się od najlepszych. Dla mnie nie ma lepszego kursu.
Awatar użytkownika
Zennbruks
Posty: 152
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: szkoła językowa

Post autor: Zennbruks »

Teraz to raczej stawia się na kursy online. Ja od jakiegoś czasu na taki uczęszczam i przyznaje, że jest to wygodne i to bardzo. Na stronie https://jntutorpro.pl znalazłam przeróżne kursy, nawet i kursy dla par. A że chcieliśmy razem nauczyć się niemieckiego to pewnie na taki kurs postawimy.

savage album
Jólia

Re: szkoła językowa

Post autor: Jólia »

Ze szkół językowych polecam szkołę Katierina w Wawie. chodzę na kurs języka niemieckiego od września. kurs jest prowadzony zdalnie na skypie.
Haliśśka

Re: szkoła językowa

Post autor: Haliśśka »

Cześć. Zamierzam się zapisać na kurs niemieckiego online w szkole Akcent Edu https://akcent-edu.pl/jezyk-niemiecki-k-46.html. Czy ktoś z was uczył się już w trybie zdalnym? Zastanawiam się czy to ma sens? Mam mało czasu, więc opcja bez konieczności dojazdów bardzo mi odpowiada.
Awatar użytkownika
Marwa
Posty: 62
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:21

Re: szkoła językowa

Post autor: Marwa »

Miejsca bardzo dobre do nauki, podszlifowania języka. Wiadmo, że najważniejszą rzeczą będzie mówienie, rozmowy w języku obcym, tak najłatwiej można się oswoić z językiem, a w szkołach na tym się skupiają. Ja tak nie wybrałam szkoły językowej dla dziecka, ale zdecydowałam się na Te Vizje, podstawówkę z ukierunkowaniem na angielski.
ruśka

Re: szkoła językowa

Post autor: ruśka »

Marwa pisze: 15 cze 2021, 21:50 Miejsca bardzo dobre do nauki, podszlifowania języka. Wiadmo, że najważniejszą rzeczą będzie mówienie, rozmowy w języku obcym, tak najłatwiej można się oswoić z językiem, a w szkołach na tym się skupiają. Ja tak nie wybrałam szkoły językowej dla dziecka, ale zdecydowałam się na Te Vizje, podstawówkę z ukierunkowaniem na angielski.
Masz racje, przez rozmawianie można się najwięcej nauczyć. U mnie właśnie dlatego tak dobrze sprawdza się kurs ze speakingo. Tutaj można poczytać na temat tego kursu i jak z niego korzystać - https://speakingo.com/jak-nauczyc-sie-m ... mu-w-domu/ :)
kaśka

Re: szkoła językowa

Post autor: kaśka »

Ta wcale nie musi być koniecznością:) Ja akurat interesuje się angielskim dla moich dzieci i wcale nie myślałam o szkole językowej, korepetycjach. Znajoma poleciła mi Te Vizje Wawer, podstawówkę gdzie angielskiego jest bardzo dużo i pracują tu dzieci z native speakerami. Efekty tego są widoczne :)
sokół

Re: szkoła językowa

Post autor: sokół »

Dzieci powinny w pierwszej kolejności poznawać słownictwo, do którego łatwo im się odnieść, związane z najbliższym otoczeniem, czyli z takich grup tematycznych jak dom, człowiek, rodzina, szkoła, podwórko, zwierzęta, rośliny. Poznaj skuteczne metody https://pulsbydgoszczy.pl/2021080542085 ... dla-dzieci. Jeśli Twoja pociecha aktualnie nie widzi świata poza postaciami z najnowszego hitu Disneya – wykorzystaj ich wizerunek na przykład do ćwiczenia przymiotników :)
Agnieszka93

Re: szkoła językowa

Post autor: Agnieszka93 »

Żeby nauczyć się języka niemieckiego robiłam wakacyjny kurs niemieckiego kraków Później uzupełniłam jeszcze wiedzę kilkoma lekcjami indywidualnymi i teraz mówię bardzo dobrze po niemiecku. Oczywiście kurs to nie wszystko trzeba mieć jeszcze trochę motywacji i samodyscypliny ;) Sprawdź jakie inne kursy do zaoferowania ma Instytut Austriacki Kraków?
żuśil1209

Re: szkoła językowa

Post autor: żuśil1209 »

Agnieszka93 pisze: 30 wrz 2021, 19:27 Żeby nauczyć się języka niemieckiego robiłam wakacyjny kurs niemieckiego kraków Później uzupełniłam jeszcze wiedzę kilkoma lekcjami indywidualnymi i teraz mówię bardzo dobrze po niemiecku. Oczywiście kurs to nie wszystko trzeba mieć jeszcze trochę motywacji i samodyscypliny ;) Sprawdź jakie inne kursy do zaoferowania ma Instytut Austriacki Kraków?
Możesz zdradzić więcej szczegółów?
[url=https://www.mifare.net/support/forum/us ... onava1071/[/url]
Bydło

Re: szkoła językowa

Post autor: Bydło »

Na ten moment mnie najbardziej interesuje jednak regularne korzystanie z tłumacza języka niemieckiego i chyba wiem gdzie go szukać. na stronie biura tłumaczeń https://dogadamycie.pl/uslugi/tlumaczen ... niemiecki/ właśnie znalazłem ofertę tłumaczenia przysięgłego języka niemieckiego i myślę, że to z niej właśnie skorzystam.
ODPOWIEDZ