obróbka blachy

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
tadeusz
Posty: 42
Rejestracja: 05 lip 2020, 11:03

obróbka blachy

Post autor: tadeusz »

W jaki sposób najczęściej wykonuje się obróbkę blachy? Jest to dla mnie bardzo ciekawy temat. U nas w firmie bardzo intensywnie użytkowana jest zaginarka do blachy . Wiem, że bardzo popularne są także giętarki i maszyny do perforowania blach. Bardzo ważne jest dobre wykonanie maszyn, dzięki temu posłużą wiele lat.
krzechów

Re: obróbka blachy

Post autor: krzechów »

Polecam skontaktować się z tą firmą https://ciecielaser.pl/ . U mnie oni właśnie robili wszelkiego rodzaju obróbki podczas budowy. Niestety bez wiedzy osprzętu nie da się poprawnie wykonać takiej pracy. A jeśli ktoś chce samemu próbować to od razu mówię szkoda czasu i nerwów. Lepiej powierzyć taką proca profesjonalistą
ways

Re: obróbka blachy

Post autor: ways »

Na pewno przykładem na takie obrabianie jest takie https://unihut.pl/ cięcie laserem w Krakowie . Firma, której link macie we wpisie, jest już ponad 30 lat na rynku i naprawdę wiele przemian już przeszła. Dziś pracownicy i operatorzy cnc pracują na najwyższej jakości sprzęcie, wciąż oferując lepsze i lepsze usługi dla osób postronnych. Rozumiecie?

-------
"Zapisuję te słowa w stali, gdyż nie można ufać temu, co nie zostało wykute w metalu." :D :D "Czym jest magia wobec stalowej woli ? "
kipczyński

Re: obróbka blachy

Post autor: kipczyński »

Warto współpracować z firmami, które posiadają nowoczesny park maszynowy do takich projektów. Przy obróbce metalu i precyzyjnych pracach na wymiar zgodnych z wytycznymi projektowymi jestem w ścisłej współpracy z firmą Metaloskraw z Chorzowa, która zatrudnia doświadczonych inżynierów, a do tego oferują krótkie terminy realizacji nawet przy bardziej złożonych projektach. Profesjonalna firma.

Profesjonalna obróbka metalu, toczenie, frezowanie, CNC - Metaloskraw Profesjonalna obróbka metalu, toczenie, frezowanie, CNC - Metaloskraw
ODPOWIEDZ