Praca poprzez agencję

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Praca poprzez agencję

Post autor: Motorowa »

Witam serdecznie,
czy udało Wam się kiedyś znaleźć zatrudnienie poprzez współpracę z jakąś agencją pracy? Czy warto Waszym zdaniem wysłać CV do agencji Poland Workfrce na stronie https://polandworkforce.com/praca/formu ... oszeniowy/? Czy rzeczywiście mogą oni pomóc w znalezieniu zatrudnienia?
Awatar użytkownika
soft
Posty: 78
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:36

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: soft »

Można też zarabiać przez internet. Możliwości zarobku przez internet jest naprawdę całe mnóstwo. Polecam pomysł na biznes w domu forum https://make-cash.pl, tam można się naprawdę wiele dowiedzieć na ten temat. Te opcje są sprawdzone i nie mamy tutaj nic do stracenia.
Awatar użytkownika
kadiff
Posty: 304
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:54

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: kadiff »

Mnie przestało interesować pracowanie na etacie kilka lat temu więc zdecydowałem się na założenie własnej firmy i okazuje się, że to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć! Teraz zatrudniam około 10 osób i biznes z dnia na dzień kręci się coraz lepiej. Ostatnio również trafiłem na stronę http://esd24.pl/ gdzie jest poruszany ciekawi temat bezpieczeństwa w pracy i zdecydowałem się na zakup mat esd. Jezeli nie orientujecie sie co to jest to u nich na blogu są wszystkie informacje na ten temat ;)
Awatar użytkownika
Kazika
Posty: 122
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:37

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: Kazika »

Ja myślę, że przez agencję to różnie bywa. Na przykład moja koleżanka została oszukana. Zdecydowanie lepsza chyba jest praca bez pośredników. Zwłaszcza że nie ma być to zatrudnienie na stałe, tylko na jakiś okres. Można sobie przeczytać, jak wygląda taka praca na tym ciekawym blogu https://helphoo.com/pl/ . Chociażby po to, żeby wiedzieć, jak szukać pracodawców w i jakimi cechami trzeba się odznaczać, aby Cię zatrudnili.
Awatar użytkownika
juzyna
Posty: 173
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:35

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: juzyna »

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, gdzie danej pracy szukasz. Moim zdaniem szykanie pracy za granicą na własną rękę jest ryzykowne. Lepiej szukać jej w sprawdzonych lub polecanych miejscach. Jeśli chodzi o Niemcy i pracę w charakterze opiekuna osób starszych, to warto zapoznać się ze stroną http://bravecare.pl . Znaleźć tam można wszelkie niezbędne informacje.
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 99
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:33

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: kapka »

Mnie się udało samej zdobyć bardzo dobrą pracę z której jestem zadowolona pod każdym względem. Ale wcześniej zadbałam o cv i swoje doświadczenie odbywając płatny staż https://www.randstad.pl/program-stazowy/# . Dzięki temu poznałam różne cenne wskazówki które mogę wykorzystywać na co dzień
ODPOWIEDZ