Znacie jakieś dobre komisy aut luksusowych?

Dzielimy się informacjami o własnych autach, utrzymaniu, specyfikacji, naprawie i wyposażeniu.
Awatar użytkownika
Lukasz

Znacie jakieś dobre komisy aut luksusowych?

Post autor: Lukasz »

Hej! Znacie jakieś dobre komisy aut luksusowych? Lokalizacja nie jest aż tak istotna, bo wiadomo, że po dobre auto można i na drugi koniec Polski pojechać.

https://mirapolnext.pl/rower-romet-vintage-28-r18-me-zielony-miejski-p-16204.html

Awatar użytkownika
krajewskiM

Re: Znacie jakieś dobre komisy aut luksusowych?

Post autor: krajewskiM »

Komis aut premium mają w Orchowie, koło Słupcy. Nie wiem co aktualnie mają na stanie, ale wiem, że mają auta zdecydowanie z wyższej półki.

Awatar użytkownika
Lukasz

A masz do nich jakieś namiary? Mają stronkę albo numer telefonu?

Awatar użytkownika
krajewskiM

Lukasz pisze:
24 sie 2019, 17:01
A masz do nich jakieś namiary? Mają stronkę albo numer telefonu?
Mają stronkę: http://autorawicki.pl/
Znajdziesz tam i adres i numer telefonu.

Awatar użytkownika
Morzejko

Post autor: Morzejko »

Szwagier kiedyś tam kupował auto właśnie w tym Orchowie. Jechałem z nim. Bryki trzeba przyznać, że tam mają wypasione. To chyba jedyny salon tak ekskluzywnych a używanych aut jaki widziałem. Warto odwiedzić na pewno.

Awatar użytkownika
krajewskiM

Dokładnie, takich salonów w Polsce to jest mało. Auta tam mają no naprawdę wypasione, byle czego się tam nie kupi.

kardioline termometr instrukcja

Awatar użytkownika
Lukasz

Dzięki Panowie za rady! Dzwoniłem w tamtym tygodniu już do nich co mają aktualnie na stanie i bryczki niczego sobie, kilka ofert mi też przesłali. W tym tygodniu nie mam czasu, bo to będzie dość dluga podróż, ale w przyszłym się wybieram obejrzeć ich auta, upatrzyłem dwa i trzeba będzie się zdecydować na jedno ;)

samochodowy uchwyt do tabletu

Awatar użytkownika
kamil

Post autor: kamil »

Po co iść do komisu? Lepiej od razu sprawdzić co ma do zaoferowania salon Porsche Centrum Sopot, ja tam się umówiłem na jazdę próbną porsche i wiem już że nie chcę żadnego innego auta

Awatar użytkownika
ukaja

Post autor: ukaja »

Samochód to jednak wygoda, nawet jak jest mniej luksusowy. To duże ułatwienie w codziennym przemieszczaniu się. Nie mówiąc już o rodzinnych wyjazdach. Ostatnio trafiłam na coś takiego jak gps do samochodu . Macie coś takiego zainstalowanego u siebie? Jak czytałam o tym urządzeniu to wydaje mi się przydatne. Ten gps najbardziej przydatny.

Awatar użytkownika
Motofan

Post autor: Motofan »

Zdecydowanie samochód jest dużą wygodą w naszym zyciu, chociaż to też chyba zależy od tego jaki samochód mamy. Z tego co czytałam to Octavia 3 jest dobrym samochodem. Zastanawiam się czy go nie kupić.

Awatar użytkownika
mechanik

Post autor: mechanik »

Ostatnio zmieniony 22 sty 2020, 22:24 przez mechanik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
reno

Post autor: reno »

Niestety jeżeli chodzi o komisy, nie bardzo mogę polecić jakiś konkretny. Natomiast fajną ofertę zarówno nowych, jak i używanych pojazdów znajdziemy w https://skodaczestochowa.pl/ . Co ważne, obsługa jest tam bardzo konkretna, a dodatkowo możemy liczyć na fajne warunki sprzedaży :D.

metal lekki

Awatar użytkownika
Kazika

Post autor: Kazika »

Zależy kto, jakie auto uważa za luksusowe. Moim zdaniem bardzo dobre samochody można kupić u dealera Germaz Ford we Wrocławiu. Właśnie będę się tam wybierać, ponieważ ruszyła świetna wyprzedaż rocznika 2019. Przymierzam się do zakupu Forda Mondeo, bo jest na niego naprawdę mocny rabat. Zresztą sami powinniście zajrzeć do tego salonu i przekonać się o korzyściach, jakie oferują.

Awatar użytkownika
igor

Post autor: igor »

Nie, nie znam, ale jeśli się interesujesz tym tematem, to pozwól, że Ci powiem, iż w Polsce wyprodukowano specjalną nakładkę, dodatkowe zabezpieczenie samochodu , szczególnie luksusowego, ale też i wszystkich, które mają kluczyki z kodem. Dzięki temu żaden złodziej z walizką nie ukradnie Twojego auta. Warto o tym pomyśleć, bo łatwo stracić mienie.

Awatar użytkownika
radosny12

Post autor: radosny12 »

Może uda się znaleźć wymarzone auto w autokomisy Gliwice ? zacząłbym od takich miejsc poszukiwania. Kupowanie używanych samochodów może być ryzykowne, szczególnie od osób prywatnych. Można oczywiście samochód zaprowadzić na stację diagnostyczną i sprawdzić, ale nie ma nigdy gwarancji co z tym samochodem się działo. W komisie Toyoty w Gliwicach samochody są prześwietlone dokładnie zanim je wystawiają na sprzedaż, do tego można na taki używany samochód otrzymać gwarancję i tak samo starać się o kredyt na zakup. Pracownicy komisu mają doświadczenie i potrafią fachowo doradzić w wyborze.

Awatar użytkownika
KajtekRafalski

Post autor: KajtekRafalski »

Luksusowe ? A co macie na mysli luksusuowe? Bo dla mnie luksusowe to maybach, porshe, ferrari, mercedes- zależy jaka klasa i który rocznik. Oczywiście ja kupuję takie na które mnie stać ;) I jest oczywiście elegenackie, zadbane, ładnie sie prezentuje. Jest przede wszystkim sprawne. A nie np po powodziowe. Bo juz mi sie taki jeden pan trafił co chciał mi sprzedać takiego passata. porażka. Trafiłem na bardzo dobrą i rzetelną firmę Auto Order . I dziwię się ,że tak mało osób kojarzy tą firmę, przecież oni praktycznie nie mają w internecie negatywnych opinii.

Awatar użytkownika
dankatargerjan

Post autor: dankatargerjan »

Jeśli szukasz auta czy to nowego czy też używanego to najlepiej odwiedź jeden z tych salonów https://www.auto-wimar.pl/pl/ Są dealerami marki Skoda ale sprzedają też pojazdy używane więc masz spory wybór. Salony mają szereg dodatkowych usług jak serwis czy usługi ubezpieczeniowe. Dzięki temu masz wszystko w jednym miejscu.

Awatar użytkownika
sarawu

Post autor: sarawu »

A dlaczego chcesz kupować auto przez pośrednika? Moim zdaniem lepiej poszukać czegoś na własną rękę. Są w sieci serwisy, które mają darmowe ogłoszenia motoryzacyjne i tam zawsze jest sporo ciekawych ofert. Kupując bezpośrednio od właściciela dowiesz się więcej o pojeździe i zawsze jest szansa na negocjację ceny.

notes moleskine harry potter 2

Awatar użytkownika
fiona

Post autor: fiona »

Takich komisów raczej nie brakuje. W wielu miejscach kupisz dobre auto, także luksusowe. Pamiętaj tylko, że kupując w takich miejscach musisz dokładnie sprawdzić wszystkie papiery. Na stronie Unilink czytałam na przykład o czymś takim jak OC komisowe - rzuć okiem https://unilink.pl/porady/oc-komisowe-c ... e-komisowe - nie każdy wie jak to działa.

https://mirapolnext.pl/tablet-graficzny-xp-pen-star-03-rekawiczka-p-11692.html

Kołos

Post autor: Kołos »

Od lat jeżdżę autami Toyoty i nigdy się na nich nie zawiodłem. Totalnie bezawaryjne samochody oraz bardzo piękne. Ja oraz moi znajomi kupujemy auta od firmy „Klecińska 151 Centrum Aut Używanych” https://klecinska151.pl/pojazdy.php W tym komisie znajdziecie auta pewne, z udokumentowaną historią, takie jak na przykład Toyoty oraz Lexusy. Z czystym sumieniem polecam to centrum.

ODPOWIEDZ