dk-detailing.pl opinie - Łódź

Jak dbać o auto? Pasty, nabłyszczacze, lakiery, preparaty do usuwania zabrudzeń, polerki.
Awatar użytkownika
Krystek
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2019, 11:00

dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: Krystek »

Znacie firmę dk-detailing.pl z Łodzi? Szukam kogoś kto mi odpucuje pięknie autko. Ktoś z Was już korzystał z ich usług? Jakie wrażenia? Opinie?
Obrazek
Awatar użytkownika
jowita54
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:36

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: jowita54 »

Ostatnio mąż zabezpieczał lakier naszego auta właśnie w dk-detailing.pl. Powłoka ceramiczna to jest na prawdę świetna rzecz, więc trudno, żeby miał negatywną opinię o firmie, która ją profesjonalnie nałożyła. Polecam.
Awatar użytkownika
kima53
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 7:58

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: kima53 »

Trudno mieć złą opinię o dk-detailing.pl. Panowie znają się na swoim fachu, i potrafią zdziałać cuda z lakierem i wnętrzem pojazdu. Efekty utrzymują się długo. Uważam, że to jedna z lepszych firm tego typu w okolicy.
Awatar użytkownika
kama53
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 7:38

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: kama53 »

Swojego auta nie mam, ale mój facet korzystał z usług dk-detailing.pl i powiem tak - szczęka mi opadła. To co zrobiono z lakierem i wnętrzem auta przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Po prostu rewelacja. Ja nie wiem czy ten samochód wyglądał tak dobrze jak opuszczał fabrykę. Polecam, łapka w górę no i oczywiście zostawiam pozytywną opinię :)
Awatar użytkownika
olena65
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 8:27

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: olena65 »

Korzystałam już z usług dk-detailing.pl i jedyna opinia, jaką mogę wystawić jest taka, że warto. Lakier po polerowaniu i zabezpieczeniu wygląda obłędnie, można się w nim przejrzeć. Oczywiście teraz muszę uważań na automatyczne myjnie, bo szkoda byłoby zaprzepaścić uzyskany efekt.
Awatar użytkownika
kasandra65
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2019, 9:53

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: kasandra65 »

Słyszałam sporo pozytywnych opinii o dk-detailing.pl i po dwóch wizytach u nich muszę potwierdzić. Serio wiedzą co robią, to raz. Dwa, nawet nie sądziłam, że autko może tak wypięknieć po wizycie. Polecam :)
Awatar użytkownika
alicja756
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:21

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: alicja756 »

Moim zdaniem nie mogłaś trafić lepiej. Dk-detailing.pl to w mojej opinii jedna z lepszych firm zajmujących się w taki sposób autami w okolicy. Przed każdą większą akcją powierzam im swoje auta, żeby błyszczało i przyciągało wzrok wszędzie gdzie się pojawi :)
Awatar użytkownika
Lukasz
Posty: 23
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:39

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: Lukasz »

Jak w Waszym samochodzie lakier pozostawia trochę do życzenia to może warto pomyśleć o ponownym lakierowaniu? Wiele rzeczy można samemu "naprawić". Poczytajcie sobie na ten temat tutaj - https://e-lakiernik.net/lakierowanie . Auto detailing jak najbardziej ale najpierw warto poprawić co nie co.
Awatar użytkownika
olka548
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 13:03

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: olka548 »

Jeśli szukasz takiej firmy w Łodzi i okolicach to dk-detailing.pl jest najlepszym możliwym wyborem. Widziałam zresztą auta z dalszych regionów, widać opinia o nich się rozchodzi.
Awatar użytkownika
tara111
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 18:56

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: tara111 »

Jakiś czas temu chciała odpicować samochód mojego chłopaka. Był to prezent urodzinowy, a że nie znam się na tym, to polegałam na opinii kumpli, którzy polecili mi dk-detailing.pl. Mój ukochany był zachwycony prezentem, więc szczerze polecam firmę.
Awatar użytkownika
ilona676
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 18:48

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: ilona676 »

Sama niedawno miałam taki problem. Chciałam w prezencie na urodziny zrobić pięknie samochód, tak jak zawsze marzył. Nie znam się na tym, więc szukałam opinii w internecie. Najlepsze mieli specjaliści z dk-detailing.pl, więc skorzystałam z oferty. Polecam serdecznie, mój facet jest bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
fela030
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:06

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: fela030 »

Sama niedawno chciałam odpicować swoje auto, a mam ogromny sentyment do niego, więc nie chciałam oddać w niepowołane ręce. Szukałam opinii na temat odnowy samochodów i trafiłam na dk-detailing.pl. Mogę ich pochwalić, bo moje cacko wygląda o niebo lepiej.
Awatar użytkownika
naruto
Posty: 38
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:55

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: naruto »

Tam nie oddawałem samochodu, więc nie mogą się wypowiadać. Pozwoliłem sobie jednak tu napisać, bo mi zależy na Waszej opinii. Otóż mam do wyboru markę BMW i Forda. Wiem, że ta pierwsza jest bardziej prestiżowa, a druga tańsza, ale powiedzcie, co byście wybrali? Nowe modele BMW widziane w salonie BMW Bawaria Motors wbijają w ziemię, ale cenniki też są zgoła inne.
Awatar użytkownika
krysia210
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 19:01

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: krysia210 »

Mój mąż to wielki fan motoryzacji i korzystał z usług dk-detailing.pl. Ma o nich pozytywną opinię, bo odpicowali jego cacko w taki sposób, że jeździ teraz bardzo dumny po mieście. Śmiało mogę polecić firmę.
Awatar użytkownika
kasia912
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 20:09

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: kasia912 »

Chciałam zrobić niespodziankę mojemu chłopakowi i chciałam odpicować jego samochód. Nie znam się na motoryzacji, więc podpytałam o opinię mojego kolegę. Ten polecił mi dk-detailing.pl i wykonali świetną robotę.
Awatar użytkownika
mechanik
Posty: 40
Rejestracja: 03 kwie 2019, 8:02

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: mechanik »

Ta, wy to już lepiej za odpicowanie samochodu to się nie bierzcie. Żona mi właśnie przyprowadziła "odpicowane auto". Owszem, umyła je na myjni, nawet środki wyczyścili, ale z tyłu wgniotka, bo.. nie zauważyła lampy na parkingu! Ech, nie chce mi się o tym nawet gadać. Konieczne będzie usuwanie wgnieceń zielona góra i porządny lakiernik, co mi kolor zrówna. Ach, te baby!
Awatar użytkownika
amelia800
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 20:07

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: amelia800 »

Znam firmę dk-detailing.pl, bo to właśnie im powierzyłam odpicowanie mojego samochodu. Zawsze zależało mi na pięknym aucie, ale zawsze miałam obawy, więc o opinię zapytałam znajomego, który jest fanem motoryzacji. On polecił mi właśnie tę firmę i jesem bardzo zadowolona z efektu.
Awatar użytkownika
lara559
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 20:02

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: lara559 »

Jeśli chcesz, aby twoje auto wyglądało pięknie, to zdecydowanie polecam dk-detailing.pl. Oni znają się na pojazdach każdej marki i są w stanie czynić cuda. Mój brat robił u nich auto i ma bardzo pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
magda367
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 20:16

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: magda367 »

Popularna jest opinia, że motoryzacja to konik mężczyzn. A ja walczę ze stereotypami, bo sama jestem miłośniczką szybkich samochodów, dlatego zdecydowałam się podrasować moje auto. Zrobiłam to u dk-detailing.pl i cieszę się z efektu. Mój samochód zachwyca niejednego faceta.
Awatar użytkownika
Lukasz
Posty: 23
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:39

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: Lukasz »

Pielęgnowanie samochodu to podstawa. Tutaj https://e-lakiernik.net/pielegnowanie poczytajcie sobie na ten temat. Auto, żeby dobrze się prezentowała musi być zadbane zarowno od zewnątrz, jak i w środku.
Awatar użytkownika
basia912
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 20:09

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: basia912 »

Chciałam odnowić lakier w moim samochodzie i długo zajęło mi znalezienie dobrej firmy. Według opinii z internetu jedną z lepszych jest dk-detailing.pl. Sprawdziłam ich i potwierdzam, że są to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
reno
Posty: 33
Rejestracja: 23 mar 2019, 12:28

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: reno »

Namiary na takie miejsca zawsze się przydadzą. Sama póki co szukam jakiegoś fajnego autka, którym mogłabym na co dzień dojeżdżać do pracy i udało mi się póki co znaleźć coś takiego https://gratka.pl/motoryzacja/nissan-mi ... b/10261183 . Jak sądzicie, warto się skusić, zwłaszcza, że cena obejmuje spory rabat? :)

ccc chojnice brama pomorza
Awatar użytkownika
Madzialena
Posty: 59
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:54

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: Madzialena »

Ja mogę zaproponować firmę od auto detailingu z Krakowa. Tutaj https://exclusiveshine.pl/kontakt/ namiary na nich. Wiem, że mają doświadczenie w wykonywaniu takich usług. Dysponują odpowiednimi materiałami i sprzętem. A to ważne, w tej branży, jeśli usługa ma być dobrze wykonana.

przewód audio
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 35
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:21

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: katpat »

Pomoc drogowa Niemcy to nie tylko holowanie http://www.raj.net.pl/blog/jak-zachowac ... niemczech/. W niektórych sytuacjach pomoc drogowa będzie w stanie naprawić problem bezpośrednio na miejscu wypad
Awatar użytkownika
igor
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:00

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: igor »

Kiedy szukałem usługi usuwanie wgnieceń gorzów wielkopolski , to nie było łatwo. Bo jednak wiecie, albo koszta wysokie, albo problem z dojazdem na miejsce zdarzenia. Osobiście jednak nie poddawałem się, bo jednak autko to moje dziecko i muszę o nie dbać;) . I tak wpadłem na firmę HD Master. Zajęli się moim samochodzikiem porządnie. Wyprasowali wgniecenie od środka, niepotrzebne było lakierowanie.
Awatar użytkownika
naruto
Posty: 38
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:55

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: naruto »

Ja to jestem ze stolicy i interesuje mnie taki pakiet zabiegów dla auta jak Auto detailing warszawa . Może macie jakieś firmy do polecenia w tym temacie? Niby mają przyjść mrozy, to chciałbym jednak dobrze doczyścić samochód, a do tego również zadbać o zabezpieczenie i ochronę lakieru. Wiecie, jak woda może go osłabić. To jak, możecie mi coś zasugerować?
Awatar użytkownika
orto
Posty: 50
Rejestracja: 08 wrz 2020, 18:42

detailing

Post autor: orto »

Ja na zabiegi pielęgnacyjne samochodu jeżdżę do firmy G-Car Auto Spa w Gdańsku https://g-car.com.pl/?auto-detailing&id=7&lang=pl. To rzetelni ludzie, mają kompleksowa ofertę, a w niej wiele różnych usług, w tym na przykład regeneracje lakieru. Ceny mają korzystne, a za każdym razem spisują się tak samo dobrze, zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty. Jeździmy do nich regularnie i nigdy się nie zawiedliśmy, polecam.
Awatar użytkownika
yyam
Posty: 31
Rejestracja: 18 cze 2020, 19:18

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: yyam »

My na autodetailing jeździmy firmy do Blue Detailing Studio w Czeladzi https://blue-detailing.pl/studio-detailingowe-czeladz/. Ich oferta od razu zwróciła naszą uwagę. Posiadają szeroki zakres usług z zakresu kosmetyki samochodowej. Dzięki nim nasze samochody wyglądają jakby były prosto z salonu. Prace autodetailingowe wykonują dokładnie, dbają właśnie nawet o najmniejsze szczegóły, ceny mają korzystne, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
naya
Posty: 43
Rejestracja: 19 cze 2020, 8:45

Re: dk-detailing.pl opinie - Łódź

Post autor: naya »

Też korzystamy z detailingu, dzięki niemu nasze samochody nigdy nie wyglądały lepiej, mogę powiedzieć, że wyglądają lepiej niż w dniu, w którym były kupione. Korzystamy z usług firmy Auto Detailing Kraków http://autodetailingkrakow.pl/oferta/, oni odpowiednio dbają o lakier, tapicerkę w naszym samochodzie. Widać, że mają doświadczenie w branży, są rzetelni i znają się na tym, co robią. Skorzystanie z ich usług jest opłacalne, polecam.
ODPOWIEDZ