Brama garażowa jaką wybrać ?

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
drako9
Posty: 21
Rejestracja: 23 sty 2019, 10:52

Brama garażowa jaką wybrać ?

Post autor: drako9 »

Jakiej firmy bramę garażową polecacie ? Sprawdzałem ofertę firmy nice https://www.nice.pl/kategoria/bramy-garazowe mają naprawdę świetną ofertę i z tego co czytałam to wiele osób bardzo chwali ich produkty piszą że świetna jakość wykonania i bezawaryjność , co mi możecie poradzić ?
Awatar użytkownika
fiolinka
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:19

Re: Brama garażowa jaką wybrać ?

Post autor: fiolinka »

Mi specjaliści doradzają pod tym względem. Samemu ciężko coś wybrać.
Jedyny sposób, by zwalczyć ból i strach, to stawić im czoło. (…) by umieć żyć, trzeba umieć umierać.
Awatar użytkownika
Kazika
Posty: 122
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:37

Re: Brama garażowa jaką wybrać ?

Post autor: Kazika »

My mieliśmy bramę garażową robioną na zamówienie. Musieliśmy tylko do niej dokupić odpowiedni napęd. Na Ceneo jest dostępnych wiele takich produktów https://www.ceneo.pl/Napedy_do_bram/p:Came.htm . Najważniejsza moim zdaniem jest jego cicha praca i możliwość zainstalowania w różnych nawet niestandardowych obiektach. Jednak taką decyzję powinno się obejmować indywidualnie do własnych potrzeb.
Awatar użytkownika
maril
Posty: 61
Rejestracja: 15 maja 2020, 8:50

Re: Brama garażowa jaką wybrać ?

Post autor: maril »

A skąd macie automatykę do gramy? My naszą znaleźliśmy w ofercie firmy dystrybucyjnej tego typu urządzenia do bram garażowych i wjazdowych firmy Nice, czyli BoJeRo ze Świdnicy https://bojero.com.pl/automatyka/. Mamy od niej już stolarkę aluminiową i mogę śmiało powiedzieć, że to rzetelna firma, posiadają korzystną ofertę, opłacalne ceny, no i świetnej jakości produkty. Warto skorzystać z ich oferty, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: Brama garażowa jaką wybrać ?

Post autor: kapar13 »

Przede wszystkim zastanów się nad kwestią technologii i otwierania i zamykania danej bramy. Ma to ogromne znaczenie, szczególnie jeśli chodzi o kwestie praktyczne. Ważne jest aby wszystko w tym wymiarze było na jak najlepszym poziomie, dlatego https://www.somfy.pl/produkty/bramy-i-a ... y-wjazdowe czyli napędy do bram wjazdowych są niezwykle dobrym pomysłem.
Dameś

Re: Brama garażowa jaką wybrać ?

Post autor: Dameś »

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim ciepłych, funkcjonalnych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie bramy garażowej, która sprawdzi się również w Waszym biznesie to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez Bramotechnika u których będziecie mogli liczyć na propozycje marki Hormann. Dlatego zajrzyj na https://www.bramotechnika.pl/oferta/bra ... sportowych gdzie na spokojnie sprawdzisz różne dostępne opcje i oczywiście dajcie znać jak poszukiwania, montaż i czy efekt końcowy wyszedł tak jak to sobie zaplanowaliście!
ODPOWIEDZ