Dobra szkoła

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
Marwa
Posty: 62
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:21

Dobra szkoła

Post autor: Marwa »

Są tu może osoby z Gdańska, konkretnie to rodzice z Gdańska? Zastanawiam się nad tym jaką szkołe wybrać dla córki, szkołe podstawową. Nie mam niestety żadnych znajomych który mogli by mi poradzić coś w tym temacie, dlatego też tu piszę i liczę na wasze porady.
klająs

Re: Dobra szkoła

Post autor: klająs »

Wybierz tą szkołę - polecam. Fajna opcja, szczególnie ze względu na języki obce. Angielskiego jest tu 8 godzin lekcyjnych tygodniowo, zwracałam na to uwagę, bo angielski to chyba obecnie najważniejszy przedmiot. Córce się też podoba w tej szkole więc czego chcieć więcej.
Awatar użytkownika
Sysunia
Posty: 46
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:17

Re: Dobra szkoła

Post autor: Sysunia »

Prywatna to chyba dobra opcja według mnie, z tego co się orientowałam. Często w takich szkołach jest po prostu dużo więcej oferowane dzieciom i to widać. Poza podstawowymi lekcjami, mozna liczyć i na wiele innych rozwojowych zajęć, lekcji, kół naukowych. Mnie to osobiście przekonuje.
Malaś

Re: Dobra szkoła

Post autor: Malaś »

Jak wybierzesz Te Vizje Morena to na pewno dobrze wybierzesz;) Szkół podstawowych nie brakuje, no ale nie każda jest przecież dobra. Ja za namową koleżanek zapisałam córeczkę do tej szkoły. Prywatna to super wybór bo widzę jak tu dużo fajnych rzeczy, zajęć jest dostępnych dla dzieci.
Awatar użytkownika
Arnie
Posty: 41
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:04

Re: Dobra szkoła

Post autor: Arnie »

Szkołe zawsze można zmienić w czasie roku szkolnego, czy też podczas przerwy wakacyjnej. Można to zrobić ale czy jest to dobre? Zawsze to jakiś dodatkowy stres dla dziecka, lepiej dobrze się przyłożyć do wyboru. Ja właśnie czytałam opinie i wybrałam Te Vizje z Gdańska. Wszystko się potwierdziło
elwira

Re: Dobra szkoła

Post autor: elwira »

Jeśli tylko bierzesz pod uwagę szkoły prywatne to ja mogę z czystym sumieniem Te Vizję Gdańsk. Mają jeszcze swoje oddziały w Warszawie Okopowa, Ochota i Wawer. Szkoła ciągle się rozwija, organizuje całą masę wycieczek, warsztatów czy zajęć dodatkowy, dając dzieciom szanse na owocną edukację. W szkole zawsze dużo się dzieje więc nie ma mowy o nudzie. Córka uwielbia tą szkołę i zawsze z uśmiechem do niej idzie, a po zajęciach wraca bardzo zadowolona do domu.
ODPOWIEDZ