Elektroniczny obieg dokumentów

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Motorowa »

Witam,
czy słyszeliście kiedyś o czymś takim jak elektroniczny obieg dokumentów dla firmy? Ja czytałam o nim ostatnio na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow i zauważyłam, że płynie z niego naprawdę mnóstwo różnych korzyści dla firmy :) Jak sądzicie, warto zdecydować się na wdrożenie takiego obiegu?

czajnik grozy

Awatar użytkownika
robix
Posty: 257
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:40

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: robix »

Nie wiem czy wiecie, ale system FORDATA bardzo dobrze sprawdza się przy sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Ułatwia bowiem nie tylko zarządzanie dokumentami, ale równie zapytaniami. Tutaj https://fordata.pl/rozwiazania/due-dili ... omercyjne/ sobie zerknijcie i poczytajcie na ten temat. Jest tam bowiem wiele ciekawych informacji.

genway płock

waśka

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: waśka »

a czy w swoich firmach zajmujecie się czymś takim jak utylizacja dokumentów? Moim zdaniem takie zlecenia warto powierzać profesjonalistom by zachować bezpieczeństwo wszystkich danych. Zerknijcie sobie na ofertę firmy https://forestodpady.pl/niszczenie-dokumentow/. Mają wieloletnie doświadczenie w branży, zespół przeszkolonych pracowników. Można liczyć na indywidualne podejście do klienta i umiarkowane ceny.

vichy nutriextra creme 100 ml

leośka

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: leośka »

Wspominacie o utylizowaiu dokumentow, więc zapoznajcie się z ofertą tu https://niszczeniedokumentow.eu/ Ta firma dostosuje się do waszych potrzeb. Można im do utylizacji przkazać dokumenty tj jak faktury, kartoteki, raporty, a też magnetyczne czy optyczne nośniki danych (np. karty pamięci, płyty CD/DVD, dyskietki, karty kredytowe, dyski twarde, mikrofilmy). Firma niszczy dokumentacje zgodnie z RODO i DIN 66399.

Dośka

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Dośka »

Kiedy zależy nam na tym, aby nasza firma cały czas się rozwijała to jak najbardziej sam elektroniczny obieg dokumentów moim zdaniem jest czymś niezwykle ważnym. Mogę dodać, że ja z powodzeniem korzystam z rozwiązania z firmy https://www.connecto.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ który oczywiście każdemu polecam.

https://mirapolnext.pl/zabawki-c-89_91.html

syśka

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: syśka »

Można ułatwić sobie wystawienie faktur poprzez korzystanie z https://morganizerfinansow.pl/ . Świetnie bo można za darmo wystawiać faktury i co ważne mamy tutaj wgląd praktycznie do wszystkich ważnych dokumentów jak np paragony czy rachunki za zakupy. ;) ;)

ODPOWIEDZ