faktury

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
serenka
Posty: 171
Rejestracja: 17 gru 2018, 10:17

faktury

Post autor: serenka »

Współpracujecie może z zagranicą i wystawiacie faktury w innych językach niz polski? Bo muszę właśnie w dwóch obcych wystawić i nie wiem jak to zrobić a mój program nie ma takiej funkcji.

Awatar użytkownika
kasika
Posty: 136
Rejestracja: 19 gru 2018, 9:35

Re: faktury

Post autor: kasika »

Musisz zmienic program. Weź pod uwagę https://wfirma.pl/ w nim wystawisz faktury w wielu językach a także walutach. Przyda się też podczar robienia księgowości.

żel intymny nawilżający apteka

Awatar użytkownika
wakaflocka
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 16:52

Re: faktury

Post autor: wakaflocka »

Może popytaj w rodzinie o jakieś porady pod tym względem. Pewnie ktoś Ci coś doradzi odpowiedniego.
Jego ból mieszał się z jej bólem i razem składały się na wielki smutek, lżejszy dzięki temu, że dzielony, choć trudno było stwierdzić, kto kogo teraz pociesza.

Awatar użytkownika
brysma
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2020, 19:13

Re: faktury

Post autor: brysma »

No u nas od razu w programie jest :/

Awatar użytkownika
kamil
Posty: 62
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:58

Re: faktury

Post autor: kamil »

Dokładnie, w takim systemie jak https://www.bizin.pl/ jest możliwość obsługi wszystkich walut świata i jest też wiele języków które mogą się znaleźć na dokumentach sprzedaży, a aktualne kursy NBP niezbędne w tego typu dokumentach pobierają się automatycznie

meble agata na raty

ulćka

Re: faktury

Post autor: ulćka »

To, co powinno się znaleźć w każdej firmie, która samodzielnie chce się rozliczać, to dobre oprogramowanie finansowo księgowe. Warto zrobić sobie rozeznanie, co teraz jest na czasie? Co cieszy się uznaniem i jest niezawodne? W ten sposób bezpiecznie będziecie mogli prowadzić księgowość.

józka

Re: faktury

Post autor: józka »

Również warto postawić na https://morganizerfinansow.pl/ . Jest to bardzo dobry program, który doskonale ułatwia wystawianie faktur i przesyłanie dokumentów do księgowej. jestem pewna, że będziecie z niego zadowoleni. U mnie sprawdził się bardzo dobrze i na pewno nie zamienię go na żaden inny

Bąbel

Re: faktury

Post autor: Bąbel »

Ogólnie same faktury są przecież niezwykle ważne i tym bardziej w momencie gdy prowadzimy jeszcze działalność gospodarczą poza granicami naszego kraju. W takiej sytuacji również polecam zapoznanie się z ofertą firmy Thompson&Stein gdyż to właśnie dzięki nim prowadzenie spółki za granicą jest o wiele prostsze.

ODPOWIEDZ