Finanse w firmie.

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Finanse w firmie.

Post autor: kapar13 »

To ważna kwestia, o której dobrze jest pomyśleć jeszcze przed założeniem działalności. To na pewno ułatwi pracę i późniejsze planowanie. Firma www.finiata.pl zajmuje się odnawialnymi liniami finansowania. Jest to system działający na zasadach karty kredytowej. Możesz mieć pieniądze zawsze blisko siebie, a w razie przekroczenia limitu jest dalsza możliwość kierowania swoimi środkami. Proponuję skontaktować się z nimi i dowiedzieć jak to działa.
Awatar użytkownika
rafon
Posty: 32
Rejestracja: 16 kwie 2019, 11:09

Re: Finanse w firmie.

Post autor: rafon »

Ja z kolei wszystkim właścicielom firm polecam program iAML. Dzięki niemu każda transakcja okazjonalna aml, którą musiałbyś ręcznie obsługiwać może być zautomatyzowana przez iAML.
Awatar użytkownika
soft
Posty: 78
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:36

Re: Finanse w firmie.

Post autor: soft »

U mnie kwestie księgowe ogarniają specjaliści z https://ksiegowa-halinow.pl/. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Jeśli szukacie sprawdzonego biura rachunkowego to szczerze ich polecam.
Awatar użytkownika
juzyna
Posty: 173
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:35

Re: Finanse w firmie.

Post autor: juzyna »

Przed założeniem swojej działalności warto pomyśleć o rozwiązaniach, które mają na celu usprawnienie funkcjonowania danego biznesu, jak i jego kontrolę. Jednym z narzędzi, jakie warto sobie przemyśleć będzie odpowiednie oprogramowanie. To dobrze dopasowane do konkretnej branży znacznie usprawni codzienną pracę. W takie rozwiązania inwestuje coraz więcej branż, nawet ta medyczna. W gabinetach lekarskich taki program dla lekarzy medchart daje wiele możliwości. Warto sobie na ten temat poczytać, takie informacje mogą okazać się naprawdę pomocne.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 35
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:21

Re: Finanse w firmie.

Post autor: katpat »

Nie ważne czy starasz się o kredyt czy o pożyczkę zawsze powinieneś dokładnie przeanalizować swoje możliwości aby wybrać jak najlepiej. Jeśli nie masz czasu bądź potrzebnej wiedzy lepiej przekaż to w ręce profesjonalnych doradców kredyty Zwoleń – będziesz mieć pewność, że nic cię nie zaskoczy, a wybrane finansowanie będzie najlepsze z możliwych.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2019, 10:24

Re: Finanse w firmie.

Post autor: Kordik »

Na początek polecam przeczytać sobie kilka blogów o finansach, na stronie https://finanse.net.pl/ możecie znaleźć bardzo wiele ciekawych artykułów.
Awatar użytkownika
aurelka
Posty: 64
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:21

Re: Finanse w firmie.

Post autor: aurelka »

Prowadząc swoją firmę bez wątpienia finanse są najważniejsze, więc trzeba mieć nad nimi stałą kontrolę. Warto wspomóc się narzędziem, które pomoże nam nad tym panować. Jednym z nich może okazać się system, który pozwoli Ci na bieżąco kontrolować kondycję finansową firmy. Pozwoli Ci to także na sporządzenie analiz finansowych, które nieraz okazują się niezbędne. Tutaj https://eanaliza.pl znajdziesz wiele informacji w tym temacie, które mogą okazać się niezbędne. Zerknij sobie w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 66
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:37

Re: Finanse w firmie.

Post autor: mleczko90 »

Jak obsługujecie płatnosci internetowe i kartą? Korzystacie z np. mobilnch terminali?
_________________
https://www.mofimo.com/oferta/taxi.html
Awatar użytkownika
KasiaP
Posty: 313
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:03

Re: Finanse w firmie.

Post autor: KasiaP »

Finanse i księgowość to jedna sprawa ,druga natomiast to kwestie prawne . Prowadząc firmę powinniśmy mieć prawo w małym paluszku, no ale przecież tu nie chodzi o to że mamy wkuwać paragraf po paragrafie. Chodzi tutaj o takie praktyczne kwestie np dotyczącego tego jak zastrzec znak towarowy - to bardzo ważna kwestia, dotycząca każdej firmy. Warto więc skorzystać z profesjonalnej pomocy prawniczej w tym zakresie.
Awatar użytkownika
motorpasja10
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwie 2020, 18:13

Re: Finanse w firmie.

Post autor: motorpasja10 »

Leasing to dobry sposób na zdrowe Finanse w firmie. Warto wybrać https://www.leasingeflkielce.pl leasing swobodny - możesz zmieniać sobie raty w trakcie umowy np. 2 miesiące po 1 zł.
Awatar użytkownika
kadiff
Posty: 304
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:54

Re: Finanse w firmie.

Post autor: kadiff »

Warto korzystać z usług profesjonalistów szczególnie przy inwestycjach, które opiewają na spore ilości gotówki. Mi się udało znaleźć https://biurokredytowe.warszawa.pl/ także jeśli doradca finansowy z Warszawy to polecam zerknąć. Sporo się słyszy o inwestycjach, które później okazują się klapą, a to dlatego, że ludzie inwestują nie posiadając niezbędnej wiedzy. Doradztwo finansowe może okazać się jak najbardziej pomocne.
dobrawa67

Re: Finanse w firmie.

Post autor: dobrawa67 »

Pracę w firmie usprawni dobrze opracowany program do wystawiania faktur online. Zobaczcie tu https://www.mega-tech.com.pl/ To badzo dobry program, łatwy w obsludze. Macie możliwość przetestowania go za darmo i sprawdzenie jego funkcjonalności. Program pozwala na wystawianie faktur w ciągu 10 sekund. Teraz do nabycia w promocyjnej cenie.
ODPOWIEDZ