Jaki dobry weterynarz ?

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Jaki dobry weterynarz ?

Post autor: palczaki »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem, mam nadzieje że pomogłem https://vet-point.waw.pl/

anómia

Re: Jaki dobry weterynarz ?

Post autor: anómia »

Jeżeli mieszkacie na terenie Jeleniej Góry i rozglądacie się za porządną placówką weterynaryjną to polecam wam zgłosić się do https://www.lecznicasobieszow.pl/ Tam możecie liczyć na profesjonalną obsługę weterynaryjną na najwyższym poziomie. Sama regularnie chodzę tam ze swoimi zwierzakami.

sterydy cennik

mómarnis

Re: Jaki dobry weterynarz ?

Post autor: mómarnis »

Wszystkim osobom mieszkającym na terenie Wrocławia i okolic, które rozglądają się za porządną lecznicą weterynaryjną polecam zgłosić się do https://ekovet.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i mogę powiedzieć że są świetnymi specjalistami, którym zależy na dobru zwierząt.

Awatar użytkownika
Doubler
Posty: 69
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:15

Re: Jaki dobry weterynarz ?

Post autor: Doubler »

Ja już od lat korzystam z usług weterynarza https://weterynariaradosc.com.pl/ z Warszawy. Zawsze mogę liczyć na pomoc w tej przychodni, nigdy mnie nie zawiedli. Dzięki ich pomocy i poradom mój pies jest w pełni zdrowy i nie brakuje mu energii :) Warto stawiać na specjalistów.

Baśka

Re: Jaki dobry weterynarz ?

Post autor: Baśka »

Weterynarzy w swoim życiu to ja odwiedziałam wielu. Jak trafiłam tu weterynarz NeuroVet to przestałam szukać dobrego weterynarza bo już znalazłam :) Tutaj weterynarze są bardzo oddani i pomocni. Mój przyjaciel jamnik teraz jest zdrowy i szczęśliwy. Polecam

jaśka

Re: Jaki dobry weterynarz ?

Post autor: jaśka »

Od siebie mogę polecić https://www.wetmarysin.pl/tta-rapid . Tutaj mój piesek miał wykonywaną operację na zerwane wiązadło krzyżowe. Zabieg został przeprowadzony nowoczesną metodą TTA Rapid, dzięki niemu mój piesek dosyć szybko odzyskał sprawność co bardzo mnie cieszy

SylwiaĆSylwiaĆ456

Re: Jaki dobry weterynarz ?

Post autor: SylwiaĆSylwiaĆ456 »

Jeżeli ktoś z was zastanawia się czy iśćz małym kotem do weta i go szczepić to jak najbardziej tak!!!1 Mój mały kotek został przeze mnie w tym temacie zaniedbany i złapał od starszego kota koci katar. Polecam przeczytać ten artykuł https://www.top-wet.pl/artykul/szczepie ... zne-149739 właśnie po szczepieniach.

ODPOWIEDZ