Korzystanie ze szkoleń

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
motorynka
Posty: 100
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:02

Korzystanie ze szkoleń

Post autor: motorynka »

Jeżeli tylko mamy możliwość, skorzystania z jakiegoś szkolenia to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. W koncu to Ty dzieki temu dowiesz się nowych rzeczy i rozwiniesz się jeszcze bardziej. Mnie od jakiegoś czasu zastanawia to szkolenie https://manka-academy.com/szkolenia-zam ... biznesowe/ może namówie koleżanki z pracy i razem się na nie wybierzemy.
Awatar użytkownika
ulka9
Posty: 54
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:41

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: ulka9 »

Niezależnie od branży powinniśmy korzystać ze szkoleń. Na przykład dobrą opcją są szkolenia dla dentystów: http://szkolenia-dla-dentystow.pl/. W takiej branży zawsze przyda się dodatkowa wiedza.
Awatar użytkownika
klara435
Posty: 22
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:40

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: klara435 »

Ja uważam, że warto korzystać ze szkoleń. Cały czas trzeba uczyć się nowych rzeczy i poszerzać swoją wiedzę
esentire.pl
Awatar użytkownika
Zennbruks
Posty: 152
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Zennbruks »

Często sami musicie zainteresować się swoim rozwojem, odpowiednimi szkoleniami i kursami. Jednak też czasem jest tak, że w waszej firmie myślą o tym za was:D Szczególnie w tych większych firmach wybiera się szkolenia dla pracowników, na tym każdy zyskuje przecież. Jeżeli szukalibyście takich rozwiązań to zajrzyjcie sobie na stronkę https://leadersheep.com.pl/ W tym miejscu znajdziecie szkolenia dla pracowników średniego i wyższego szczebla. Również proponują tu coaching dla firm i szkołę trenerów.
Awatar użytkownika
robix
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:40

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: robix »

Mi się spodobały te szkolenia https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ . Trzeba się podszkolić. Zapisałem się na szkolenie z umów i RODO, bo to dla mnie dwa najważniejsze tematy. Przyznaję, że u nas jedno i drugie kuleje, bo jakoś nie było czasu się tym zająć. Jak słyszę o kontrolach z UODO, to mnie to wszystko przeraża. Chcę, żeby u nas wszystko było zgodnie z prawem. Umowy, to też ważny temat, bo klienci i kontrahenci zdarzają się różni.
Awatar użytkownika
Sysunia
Posty: 46
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:17

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Sysunia »

Zdecydowanie tak:) Staram się rozwijać, póki jeszcze jestem młoda. Myślę, że tu warto też zainteresować się szkoleniami z inwestowania. Jeżeli macie pieniądze, które chcecie przeznaczyć na inwestycje to zobaczcie sobie ofertę od https://wiwn.pl/ Proponują tu warsztaty z inwestowania w nieruchomości.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Motorowa »

Moim zdaniem warto jest ciągle pogłębiać swoją wiedzę i brać udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Bardzo ciekawą ofertę w tym zakresie ma firma szkoleniowa Kar Group. Możecie się z nią zapoznać na stronie http://kursy-edu.net.pl/, do czego serdecznie Was zachęcam ;)
Awatar użytkownika
graczek80
Posty: 9
Rejestracja: 25 paź 2019, 13:17

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: graczek80 »

Teraz imaczej sie nie da, trzeba się dokształcać zwłaszcza ze jak sie ma pracę nawet stała to nie można być niczego pewnym. :)

----------------------
https://best-med.pl/life-and-business-coach
Awatar użytkownika
magical
Posty: 271
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:12

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: magical »

Szkolenia to podstawa. Coraz więcej pracodawców zwraca uwagę na poziom przeszkolenia swoich pracowników, a od kandydatów oczekuje się, by oni również brali udział w branżowych kursach. Ja niedawno zrobiłam szkolenie menadżerskie, którego ofertę znalazłam na tej stronie : https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ Dajcie znać, co uważacie na temat takich kursów.
Awatar użytkownika
wall89
Posty: 22
Rejestracja: 09 gru 2019, 15:40

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: wall89 »

ja uważam, że warto skorzystać z usług coachingu online w tej sytuacji. można wybrac do tego np zakres redukcji stresu czy fris style myślenia i według mnie będzie miało to znaczący wpływ na produktywność i jakość pracy, a także samopoczucie i motywację
ODPOWIEDZ