Liposukcja

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Anuś

Liposukcja

Post autor: Anuś »

Chciałam sie podzielić moim doświadczeniem po zabiegach liposukcji, pierwsze 2 zabiegi taki efekt placebo, niby cos a nie widoczne efekty, nastepne 2 i juz mega zmiany w zakresie sprezystości i efektu wygladzania i zbijania tkanki tluszczowej. Ostatnie 2 zabiegi i efekt na prawde jest super. Wszystkim niedowiarkom polecam wybrac tylko dobrą klinikę medycyny estetycznej , bo warto się trochę naszukać żeby pozniej nie narzekać na jakośc usług.

martyna

Re: Liposukcja

Post autor: martyna »

Anuś pisze:
13 sie 2021, 19:41
Chciałam sie podzielić moim doświadczeniem po zabiegach liposukcji, pierwsze 2 zabiegi taki efekt placebo, niby cos a nie widoczne efekty, nastepne 2 i juz mega zmiany w zakresie sprezystości i efektu wygladzania i zbijania tkanki tluszczowej.
A ja korzystam z podobnego zabiegu bo miałam lipolizę iniekcyjną i uważam że to dobry pomysl, wiadomo, z niczym nie wolno przesadzic, wszystko w granicach rozsadku :) przede wszystkim, to trzeba miec klinikę medycyny estetycznej, z wykwalifikowanym personelem, ja juz kilka razy korzystalam z uslug kliniki https://artederm.pl/ i jestem bardzo zadowolona, profesjonalisci w kazdym calu

ODPOWIEDZ