Ogrzewanie gazowe czy ....

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Violuś

Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: Violuś »

Sposobów na ogrzanie domu jest przynajmniej kilkanaście. Wybierać można spośród różnych technologii, urządzeń i rodzaju wykorzystywanego paliwa. W ogromie możliwości, warto postawić na rozwiązania ekonomiczne, bezobsługowe i przy okazji przyjazne dla środowiska naturalnego. Jakie waszym zdaniem ogrzewanie będzie najlepsze ? Na razie stoję na stanowisku ,że gazowe ogrzewanie będzie najlepsze.

miruś

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: miruś »

Ja ostatnio przerzuciłam się na ogrzewanie gazowe. Pomogła mi w tym ta firma tutaj https://lpgdirect.pl/. Ogrzewanie LPG to: ekologiczne, nieszkodliwe dla środowiska paliwo , bezobsługowa instalacja, jedna instalacja do ogrzewania oraz kuchni gazowej oraz czyste pomieszczenia

https://mirapolnext.pl/klocki-lego-75199-star-wars-scigacz-gen-grievousa-p-10535.html

Łukasz777

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: Łukasz777 »

miruś pisze:
15 lut 2021, 22:57
Ja ostatnio przerzuciłam się na ogrzewanie gazowe. (...)
Też o tym myślę.Uważam ,że jeśli się ma dostęp do sieci gazowniczej to jest to najlepszy sposób na ogrzanie naszych domów. Jeśli zastosujemy kotły gazowe do ogrzewania np. takie jakie zaoferowała firma De Dietrich - https://www.instalacjebudowlane.pl/9510 ... r=spalania ,nasz portfel zbytnio nie ucierpi. Dodatkowo - ważna informacja, oferowane kotły kondensacyjne są kotłami z zamknietą komorą spalania, co oznacza ,że nie musimy już obawiać się czadu.

Sabinaś

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: Sabinaś »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://gralanta.com.pl/uslugi/montaz , która oferuje montaż kotłów ACV, rekuperacji i instalacji fotowoltaicznych. Firma oferuję montaż takich instalacji gazowych w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych.

Awatar użytkownika
naleśnik
Posty: 45
Rejestracja: 31 sie 2020, 10:17

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: naleśnik »

No ja z gazu zrezygnowałem, bo nie ufam dla tego zasilania, a raczej instalacjom doprowadzającym czynnik. Wybrałem więc sprawdzone ogrzewanie na pellet, przez system Defro https://www.defro.pl/ . Polskie rozwiązanie z kotłem Calori, które jest bardzo proste i wręcz minimalistyczne w obsłudze. To też czysta technologia, więc obok mam pralnię.

tibhar stratus powerwood

flexi

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: flexi »

Myślę, że warto przede wszystkim stawiać na ekologicznie rozwiązanie. Tutaj https://epellety.pl można zakupić pellet Olimp. Trzeba stawiać na praktyczne rozwiązania. Od lat ma te same parametry, więc nie trzeba regulować pieca. Oczywiście można tam zrobić zakupy online.

ODPOWIEDZ