Ortopeda dziecięcy

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
helis020
Posty: 59
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:31

Ortopeda dziecięcy

Post autor: helis020 »

Jak można wyczytać na stronie https://carolina.pl/ortopedia-dziecieca/ 90% dzieci ma jakieś kłopoty z wadami postawy. Nie są to dobre informacje, ale w dzisiejszym świecie niestety jest wiele czynników, które się do tego przyczyniają, dlatego wizyta u dobrego specjalisty z dzieckiem jest konieczna. Znajdziecie go na pewno w Szpitalu Carolina.
Awatar użytkownika
robix
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:40

Re: Ortopeda dziecięcy

Post autor: robix »

Przede wszystkim warto iść na kasę chorych do specjalisty. Nie ma co płacić za wizytę, która nam się należy. Jeśli chodzi o lekarzy, to tutaj https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci ... da/krakow/ jest wykaz gabinetów, w których można zarejestrować się do ortopedy. Macie tam też wskazany termin oczekiwania na wizytę oraz opinie pacjentów. Myślę, że na tej podstawie można wybrać dobrego specjalistę.
Awatar użytkownika
KasiaP
Posty: 313
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:03

Re: Ortopeda dziecięcy

Post autor: KasiaP »

Odnośnie Krakowa moim zdaniem najlepszym ortopedą będzie w tym przypadku dr Rafał Więcek. On prowadzi specjalistyczne programy rehabilitacyjne zarowno dla dzieci jak i kobiet w ciazy. Warto sie z nim skontaktowac za posrednictwem tej strony http://www.rehabilitacje.org gdzie mozna szybko zapisac sie na wizyte
Awatar użytkownika
naya
Posty: 43
Rejestracja: 19 cze 2020, 8:45

Re: Ortopeda dziecięcy

Post autor: naya »

Ach te wycieczki do ortopedy. Sama nieraz miałam skręconą nogę, a nawet złamaną ze 2 razy. Na całe szczęście do ortopedy, a później na rehabilitację jeździłam w Krakowie taksówką, od razu na miejsce i nie musiałam niepotrzebnie chodzić. Korzystałam i dalej korzystam z Radio Taxi 919 https://radiotaxi919.pl/oferta/. Ich kursy są naprawdę bardzo tanie, wygodne, kierowcy są sympatyczni i jeżdżą szybko, ale bezpiecznie, polecam.
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 39
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:32

Re: Ortopeda dziecięcy

Post autor: karola2468 »

Ortopeda dziecięcy oraz dla dorosłych przyjmuje w ortopedia.org.pl to duże centrum medyczne w Szczecinie. Kontakt i dokładne informacje znajdziecie na stronie. Polecam sprawdzić.
Awatar użytkownika
fiona
Posty: 220
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:39

Re: Ortopeda dziecięcy

Post autor: fiona »

Osobiście nie korzystałam z pomocy tego ortopedy, ale słyszałam, że duże umiejętności ma ortopeda z Rzeszowa ortopedarzeszow.pl. Może komuś to pomoże. Uważam, że ze zdrowiem nie wolno eksperymentować i lepiej pójść do specjalisty niż leczyć się na własną rękę. Zwłaszcza, jeśli chodzi o zdrowie dzieci.
mębur

Re: Ortopeda dziecięcy

Post autor: mębur »

We Wrocławiu znajduje się bardzo dobry gabinet ortopedyczny, który specjalizuje się w ortopedii dziecięcej. Polecam wam zapoznać się z ofertą http://lekarzortopedawroclaw.pl/ Tam wasze dzieci na pewno otrzymają profesjonalną pomoc.
staś

Re: Ortopeda dziecięcy

Post autor: staś »

Trudno powiedzieć, bo to wszystko zależy od tego - co jest źródłem problemu? Najlepiej byłoby wybrać się do odpowiedniego lekarza. W Centrum Gamma w Warszawie możesz prywatnie zapisać się na wizytę u dobrych specjalistów od kręgosłupa. Moja znajoma miała tam nawet przeprowadzoną operację. Także jest to miejsce, gdzie spotkasz się z fachowymi lekarzami
ODPOWIEDZ