przewóz opon

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
kendira
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:05

przewóz opon

Post autor: kendira »

cześć, kolega poprosił mnie o zakupienie mu opon samochodowych na zimę i miał je osobiście odebrać, niestety jednak tego nie może zrobić i muszę mu je wysłać.Teraz mam problem bo nie wiem jak się je powinno odpowiednio zapakować do wysyłki. Jakieś rady?

Awatar użytkownika
ostow
Posty: 81
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:03

Re: przewóz opon

Post autor: ostow »

Nie ma większych problemów z zapakowaniem, opona kurierem jest łatwa do nadania tylko trzymaj się tych wskazówek https://www.oponykurierem.pl/ . Co do cen to też te informacje znajdziesz na stronie, portal generalnie jest poświęcony przesyłkom opon

juzynka

Re: przewóz opon

Post autor: juzynka »

Ja również jestem zdania, że kurier jak najbardziej nadaje się do przewozu opon. Sama korzystałam z takiego rodzaju usług i naprawdę nie miałam żadnych powodów do narzekań. Jednak kupno opon i ich transport to jedno. Kolejną kwestią w tym temacie będzie ich wymiana a tutaj trzeba skorzystać z pomocy wulkanizatora. Mnie zależało na mobilnej wulkanizacji i taką właśnie znalazłam na stronie https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja/ . Zapisałam sobie namiar na nich bo zdecydowanie może się jeszcze kiedyś przydać.

ODPOWIEDZ