reklama

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 99
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:33

reklama

Post autor: kapka »

U mnie fajnie sprawdził się content marketing w którym to specjalizuje się od lat agencja http://mistrzyni-slow.pl/ . Poznali firmę, produkty, nowości i tym się posiłkując napisali mi kilka fajnych artykułów na bloga tematycznego, powiązanego z firmą. To przyciąga uwagę a przy okazji promuje skutecznie moją markę.

taśka

Re: reklama

Post autor: taśka »

Reklama to obecnie podstawa funkcjonowania. Każda firma reklamuje się w taki czy inny sposób. Moim zdaniem jednak nie może zabraknąć nas w sieci. Tam obecnie szczególnie trzeba dbać o swoją widoczność. Ja obejrzałam https://piotrpolok.pl/piotr-polok-gosci ... leyu-plus/ i zdecydowałam się skorzystać z pomocy właśnie Pana Piotra. Widać, że Pan Piotr ma ogromną wiedzę i doświadczenie a to bardzo ważna kwestia.

kasikaŻ

Re: reklama

Post autor: kasikaŻ »

Dobra reklama to podstawa sukcesu firmy, ktora pozwala zdobyć dla firmy klientów. Dlatego wato skorzystć z pomocy profesjonalnej agencji tu https://quality-factor.pl/ To agencja z dużym doświadczeniem. Moga się zająć min pozycjonowaniem, budowaniem marki itp. Warto sprawdzić ich propozycje.

Awatar użytkownika
naleśnik
Posty: 45
Rejestracja: 31 sie 2020, 10:17

Re: reklama

Post autor: naleśnik »

Dziś reklamą najlepiej działać w sieci, bo jak wiadomo, to tam jest najwięcej aktywnych odbiorców. I tu ludzie od http://mmsummit.pl/ promują odpowiednio moją markę. Znają zalety wszelkie, moje oczekiwania i pod to ułożyli odpowiednią kampanię marketingu internetowego. W ten sposób docierają z informacją o mojej działalności tam gdzie trzeba.

Awatar użytkownika
krzech
Posty: 97
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:39

Re: reklama

Post autor: krzech »

Ja ostatnio mocno zainteresowałam się tematem reklamy, bo mam stronę która średnio sobie radzi. Tutaj https://www.zdalnymarketing.pl/wp/audyt ... e-przydac/ wyczytałam, że warto w takim wypadku wykonać audyt SEO. Mam nadzieję że to zadziała

rześka

Re: reklama

Post autor: rześka »

W kwestii reklamy najlepiej polegać na sprawdzonych agencjach z doświadczeniem. Ja bym zdecydowanie na pozycjonowanie postawiła. Jakie korzyści daje, na czym polega to na https://kutno.net.pl/lifestyle/co-zyska ... QrfLLG7BIZ można się wszystkiego dowiedzieć. Przydatna wiedza.

Awatar użytkownika
pomarka
Posty: 51
Rejestracja: 03 lis 2019, 20:02

Re: reklama

Post autor: pomarka »

Prowadzę swój biznes w Warszawie, także chciałam żeby właśnie z tego miasta lub okolic działała dla mnie agencja która będzie realizowała marketing internetowy. No i po wielu różnych próbach w końcu zatrudniłam agencję https://botomarketing.pl/ która to spełniła wszystkie moje oczekiwania.

ODPOWIEDZ