Studia zaoczne

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
motorynka
Posty: 106
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:02

Studia zaoczne

Post autor: motorynka »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.

Awatar użytkownika
kala992
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Re: Studia zaoczne

Post autor: kala992 »

A w jaki sposób uczycie się na egzaminy? Jest to według mnie bardzo interesujący temat, ponieważ warto dla siebie znaleźć odpowiedni sposób. Ja powiem szczerze, że bardzo jestem zainteresowana tym, co prezentuje ta strona https://notatek.pl/przegladaj Można szukać na nich wiele różnych notatek. Koniecznie sobie sprawdźcie!

objawy depresji i nerwicy lękowej

Awatar użytkownika
wiola.pik
Posty: 21
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:46

Re: Studia zaoczne

Post autor: wiola.pik »

Ja akurat byłam na studiach dziennych ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu.
esentire.pl

Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 54
Rejestracja: 20 mar 2019, 14:54

Re: Studia zaoczne

Post autor: AbiUbu »

Studia zaoczne są dobrą opcją. Łącząc je z pracą zawodową dużo szybciej nabieramy doświadczenia, w efekcie rośnie nasza wartość w oczach pracodawców. Do tego warto jeszcze zrobić studia podyplomowe Kraków.

Awatar użytkownika
kadiff
Posty: 305
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:54

Re: Studia zaoczne

Post autor: kadiff »

Zaocznie to ja chodziłem do szkoły https://www.proedukacja.edu.pl/tychy.html ponieważ interesowała mnie weterynaria, a że mieli dostępny taki kierunek to skorzystałem. Póki co dalej się dokształcam i mam nadzieję, że w przyszłości będę dobrym weterynarzem, który pomoże wielu zwierzątkom :)

Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 19
Rejestracja: 16 mar 2019, 12:26

Re: Studia zaoczne

Post autor: Saszka »

Studia zaoczne to w żadnym wypadku gorsza droga do zdobycia dyplomu, a nawet może okazać się lepszym wyjściem, bo oprócz zdobywania wiedzy teoretycznej, dają możliwość podjęcia pracy i zdobycia doświadczenia w trakcie nauki. A doświadczenie jest teraz chyba ważniejsze, niż sam dyplom.
Moja siostra podjęła właśnie decyzje o studiach zaocznych we Wrocławiu i staramy się znaleźć jakieś mikroapartamenty Wroclaw od października. Szukamy raczej czegoś prywatnie, bo po wakacjach będzie już pracować na miejscu, w związku z czym ma możliwość wynajęcia czegoś w fajnym standardzie i dobrej lokalizacji. Ktoś, coś?

Awatar użytkownika
Balbina077
Posty: 95
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:24

Re: Studia zaoczne

Post autor: Balbina077 »

Studia to świetny okres i warto wtedy nie tylko skupić się na nauce, ale również i przyjaźniach. Dlatego dobrze jest na miejsce zamieszkania wybrać prywatny akadamik Kraków - https://unibase.pl Jest to miejsce, gdzie można nie tylko mieć spokój przy nauce i komfortowe warunki mieszkaniowe, ale również gdzie spotka się dużo ciekawych osób. Akademik jest położony w korzystnej lokalizacji, więc nie będzie problemu z dojazdem w żadne miejsce.

polprazol recepta

Awatar użytkownika
Paula30
Posty: 93
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:18

Re: Studia zaoczne

Post autor: Paula30 »

Mi marzą się kolejne studia, których mogłabym się podjąć na tym etapie życia. Od lat zajmuję się psychologią i chciałabym jeszcze bardziej pogłębić swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. Słyszałam, że można wybrać się na studia dla magistrów (psychologia dla magistrów warszawa - https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/psycholog ... l-wyzszych) i coraz poważniej rozważam taką możliwość. Myślę, że to ułatwiłoby mi nie tylko znalezienie pracy, ale również otworzenie własnego działalności.

Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Studia zaoczne

Post autor: Motorowa »

Bez względu na to, czy zdecydujecie się na studia dzienne, czy też na zaoczne, na pewno warto zadbać dodatkowo o znajomość języka angielskiego. W dzisiejszych czasach może się Wam ona bardzo przydać, również przy poszukiwaniu pracy. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie zapoznać się z ofertą kursów angielskiego organizowanych przez Szkołę Językową ProfiLingua. Polecam ;)

Awatar użytkownika
jushi
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2020, 22:46

Re: Studia zaoczne

Post autor: jushi »

ja również mieszkam w akademiku we Wrocławiu. ważna dla mnie była lokalizacja (centrum) i standard lepszy niż typowy akademik i wszystko to znalazłam w prywatnym akademiku LAS polecam każdemu!

dyplom na 30 urodziny

Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 334
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: Studia zaoczne

Post autor: kapar13 »

Może sprawdź stronę http://www.pswbp.pl/ i ich propozycje nauki? Na pewno będą na wysokim poziomie, który w pełni Cię zadowoli. Oni mają naprawdę bardzo dobrze podejście do studentów, grono wykładowców, a przede wszystkim stawiają na wiedzę i jej rozwój. Na pewno nauczysz się tam wiele!

tabletki na włosy vitapil opinie

OlaCyśka

Re: Studia zaoczne

Post autor: OlaCyśka »

ja jestem na studiach zaocznych, na pielęgniarstwie. Studiuję w Warszawie, na prywatnej Mazowieckiej Uczelni Medycznej :) polecam tą uczelnię, wysoki poziom, ciekawe zajęcia, świetni wykładowcy.

Danuta Ż

Re: Studia zaoczne

Post autor: Danuta Ż »

Ja studiuję na Uniwersytecie kierunek pedagogiczny. Znalazłam wolne miejsca w akademikach Kraków gdzie nie muszę robić rezerwacji na cały semestr. Nie jest mi to potrzebne bo studiuje zaocznie. Mam możliwość rezerwacji na krótszy okres czasu, co dla mnie jest korzystnym rozwiązaniem.

Estera

Re: Studia zaoczne

Post autor: Estera »

Hej,a myśleliście może o takiej formie nauki jak kształcenie online ? Serdecznie polecam studia w takim formacie, można uczyć się z każdego miejsca na świecie. Materiały mamy na swoim profilu i możemy do nich wracać. Mamy też większą swobodę jeżeli chodzi o godziny nauki. Poza tym kształcenie online również oferuje wiele ciekawych profili :) Myślę, że warto się nad tym zastanowić, jak już jestem po pierwszym roku : )

kowiś

Re: Studia zaoczne

Post autor: kowiś »

Teraz studia robią się coraz bardziej dostępne, nawet są takie online i wcale one nie odbiegają od takich studiów stacjonarnych. Oferty edukacyjne są bardzo szerokie, mnie na przykład bardzo zaciekawił kierunek analiza danych, tutaj można sobie zobaczyć właśnie taką ofertę - analiza danych studia online :)

bwin handicap

ODPOWIEDZ