Taksówka

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
maki
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2020, 14:18

Taksówka

Post autor: maki »

Jeździcie taksówkami? Dobrze mieć taka bazę taxi, dla rożnych miast na wszelki wypadek. Ja w Krakowie bardzo polecam J Radio Taxi 919 https://radiotaxi919.pl/. Nieraz korzystałam z ich usług, przejazdy z nimi są tanie, szybkie, bezpieczne i wygodne. Do Krakowa zwykle latałam i z nimi mogłam bez problemu zamówić odbiór z lotniska do dowolnego miejsca w mieście, polecam.

Awatar użytkownika
naya
Posty: 44
Rejestracja: 19 cze 2020, 8:45

Re: Taksówka

Post autor: naya »

O tak, często mi się zdarza, jak jestem w Krakowie. Ja tam wybieram Radio Taxi „DWÓJKI” http://taxi.krakow.pl/. Oni mają swoją aplikację, zamówienie taksówki jest szybkie, łatwe i przyjemne,. Szybko przyjeżdżają, jeżdżą najlepszymi trasami, mają bardzo korzystne ceny. No są po prostu rzetelni, ja się na nich nie zawiodłam, polecam.

Awatar użytkownika
firt
Posty: 95
Rejestracja: 15 maja 2020, 16:08

Re: Taksówka

Post autor: firt »

Jak dobrze, że ktoś pomyślał o tym temacie. Sama sporo jeździłam taksą, zwłaszcza jak byłam na wymianie z pracy w Kłodzku. Tam często jeździłam samochodami firmy RYNO https://www.taxirynoklodzko.pl/oferta/przewozy-osobowe. To akurat rzetelna firma, mają bardzo dobre ceny, kierowcy są sympatyczni, jeżdżą ostrożnie, ale nie wleką się. Są bardzo uczciwi, polecam.

Każdy

Re: Taksówka

Post autor: Każdy »

Obecnie dużo podróżujemy, trudno wyobrazić sobie swoje życie bez pięknych miejsc i ludzi. Niekiedy bywa tak, że nie mamy, jak dostać się z lotniska do domu lub odwrotnie. Zazwyczaj nie chcemy nikomu robić kłopotu, więc liczymy na szczęście: "może złapię jakąś taksówkę". Pewnie tak, ale jej cena może zwalić Cię z nóg. Z pomocą przychodzi firma https://zamowtaxi.pl/, która rozwiąże Twoje problemy. Z nią możesz zamówić kurs nawet kilka dni wcześniej, także na Balice i Pyrzowice, i być spokojnym o swoją podróż, nie musisz martwić się tym, że nie złapiesz wolnego auta.

waluś

Re: Taksówka

Post autor: waluś »

Firma przewozowa, która na rynku jest już od 1993 roku zaprasza do korzystania ze swoich usług. Oferujemy https://menstate.pl/ transport do Niemiec, Belgii oraz Holandii w regularnych kursach, w tym docieramy do przeszło 50 miast w wyżej wymienionych krajach.

Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: Taksówka

Post autor: palczaki »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://cieciura.com.pl/

ODPOWIEDZ