Terapia

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
MichałM40
Posty: 121
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:58

Terapia

Post autor: MichałM40 »

Zastanawiam się nad tym, w jaki sposób dzisiaj warto podejść do tematu leczenia uzależnień. Podobno świetnym rozwiązaniem może być wykorzystanie wsparcia takich terapeutów jak https://poradniasalomon.com.pl/ W ten sposób będzie Wam o wiele prościej wrócić do pełnej sprawności psychicznej. Weźcie to pod uwagę.
Awatar użytkownika
KasiaP
Posty: 313
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:03

Re: Terapia

Post autor: KasiaP »

Narkomania jest niezwykle niebezpieczna dla organizmu. Odpowiednia terapia moze pomoc. W prywatnej klinice Medox w Nowym Modlinie z pewnoscia pomogą takie odwyki narkotykowe przynoszą dobre rezultaty
Awatar użytkownika
pasiak
Posty: 63
Rejestracja: 25 cze 2019, 20:53

Re: Terapia

Post autor: pasiak »

W każdym przypadku uzależnienia bardzo ważne jest wsparcie terapeutów i w ogóle specjalistów którzy w tej kwestii posiadają wiedzę i wiedzą jak takiej osobie pomóc. Dlatego też powstało tak dużo różnych ośrodków leczenia uzależnień. Najważniejsze by zdać sobie sprawę z sytuacji w której się znaleźliśmy. Z tego co słyszałam to bardzo dobry jest Ośrodek Nefo , w którym to była moja kuzynka i bardzo jej pomogli.
Awatar użytkownika
Kundzia
Posty: 56
Rejestracja: 04 lut 2020, 18:55

Re: Terapia

Post autor: Kundzia »

Uzależnienia po prostu trzeba leczyć. Jedynym problemem zwykle jest uprzedzenie osób, które go potrzebują. Od tego właśnie jest rodzina, aby szukać różnych sposobów i wspierać. Można też się poradzić psychoterapeutów z Ośrodka terapii Forest. Z pewnością wyjaśnią, co trzeba by było zrobić, aby skłonić uzależnionego do pobytu u nich. Warto zawsze próbować.
aśka

Re: Terapia

Post autor: aśka »

Najlepiej zainwestować po prostu w terapię właśnie u http://medox.org.pl mają świetnych specjalistów i bardzo dobre metody leczenia :) Wg mnie bardzo dobre metody w leczenia hazardu i uzależnień od alkoholu.
ODPOWIEDZ