Zdrowa skóra z masłem shea

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
isamu1pompa
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2019, 15:18

Zdrowa skóra z masłem shea

Post autor: isamu1pompa »

Masło shea to kosmetyk, który kompleksowo zadba o twoją skórę. Pośród takich cech jak nawilżenie, wygładzenie i odmłodzenie twojej skóry warto wyróżnić poprawę kolorytu, pobudzenie wytwarzanie kolagenu, ochrona przed słońcem oraz zapobieganie wysychaniu i rogowaceniu.
Spośród dostępnych na rynku odmian masła shea najlepiej sięgnąć po najwyższej jakości nierafinowane https://africangold.pl/. Masło poddawane procesowi rafinacji traci swoje wartości, więc warto zainwestować w jeszcze lepszą skuteczność.
Polecam
Awatar użytkownika
Kry_Sten17
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:49

Re: Zdrowa skóra z masłem shea

Post autor: Kry_Sten17 »

Znajomy mi to polecał. Bardzo chwalił sobie kontakt z klientem.
Jest tylko jedna sfera administracji publicznej, w której istnieje niepodważalne kryterium sukcesu bądź porażki: prowadzenie wojny.
Awatar użytkownika
KajtekRafalski
Posty: 58
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:30

Re: Zdrowa skóra z masłem shea

Post autor: KajtekRafalski »

A nie wiem moi drodzy czy wiecie, ale może warto spróbowac jakichś zabiegów z zakresu medycyny estteycznej ? :D dodam, ze panowie tez już korzystaja jak np z zabiegu nawilżającego skórę Restylane Skinboosters.
Awatar użytkownika
miroslawa
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2019, 17:35

Re: Zdrowa skóra z masłem shea

Post autor: miroslawa »

dla mnie receptą na zdrową i wiecznie młodą skórę są kremy i maseczki Femi
Awatar użytkownika
mer
Posty: 89
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:33

Re: Zdrowa skóra z masłem shea

Post autor: mer »

Ja ostatnio czytałam sporo na temat pielęgnacji skóry - https://www.hornandmore.pl/ i mam zamiar zacząć bardziej dbać o skórę. Muszę przyznać, że w ostatnim czasie bardzo się zaniedbałam. Skupiam się głównie na pacy a na pielęgnację poświecam minimum.
Awatar użytkownika
Poletto
Posty: 75
Rejestracja: 29 gru 2019, 19:42

Re: Zdrowa skóra z masłem shea

Post autor: Poletto »

Na skórę najlepiej działać od wewnątrz. Wszyscy skupiają się na kosmetykach, które działaja zewnętrznie a pomijają ten pierwszy aspekt. Na https://sklep.yango.pl/zdrowie-skory/kw ... sulek.html ja sobie kupiłam kwas hialuronowy i po nim skóra naprawdę odżyła
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: Zdrowa skóra z masłem shea

Post autor: kapar13 »

Ważna w pielęgnacji skóry twarzy jest regularność. Dzięki niej możemy odpowiednio zadbać o nią i sprawić, że będzie w pełni dopasowana do naszych potrzeb jak również oczekiwań. Dlatego też polecam sprawdzić kosmetyki z witaminą C. Jeśli chodzi o wszelkie tematy z tym związane to polecam https://dermalogica.pl/czytaj/113-glowne-korzysci-witaminy-C gdzie znajdziesz wszelkie informacje.
MichałM41

Re: Zdrowa skóra z masłem shea

Post autor: MichałM41 »

Fatycznie, to bardzo ważna rzecz. Chodzi w końcu o to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania w kontekście poprawy stanu Waszej skóry. Przecież jeśli zauważacie u siebie kaszaki, to powinniście odpowiednio szybko zareagować. To bardzo ważna rzecz, dlatego też koniecznie powinniście zwrócić na to uwagę.
ODPOWIEDZ