Montaż rekuperacji

Zapraszamy miłośników majsterkowania. Naprawy, budowy, montaż.
Awatar użytkownika
Still
Posty: 49
Rejestracja: 22 paź 2019, 14:14

Montaż rekuperacji

Post autor: Still »

Pytanie do UŻYTKOWNIKÓW rekuperacji i pompy ciepła. Czy rekuperacja ochładza dom latem? Chodzi mi głównie o poddasze, na którym pracujemy z mężem i lato jest dla nas nieznośne (teraz wynajmuje dom deweloperski a zaraz ruszamy z własną budową). Nie uśmiecha nam się montowanie klimatyzacji z różnych względów. Szukamy raczej łagodniejszego chłodzenia. Rekuperacja to jednak duży wydatek i mocno się obawiamy, czy spełni nasze oczekiwania.
Prawdopowodnie zdecydujemy się na powietrzną pompe ciepła bo nadzieje na gaz prysnęły. Początkowo napaliliśmy się na możliwość puszczenia chłodnej wody w obiegu c.o. latem i w ten sposób ochładzanie pomieszczeń. Teraz myślimy, że to bardziej chwyt reklamowy, niż realna, praktyczna funkcjonalność pompy. Czy ktoś UŻYWA pompy w ten sposób i może się wypowiedzieć, czy realnie poprawia to komfort w domu latem?

Bierzemy pod uwagę tę firmę: http://www.ultrawent.pl/ Firma oferuje montaż rekuperacji w Lublinie oraz w Chełmie.

Awatar użytkownika
Mokki
Posty: 69
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:18

Re: Montaż rekuperacji

Post autor: Mokki »

Nam w podjęciu konkretnej decyzji pomogli specjaliści z https://remont.biz.pl/rekuperacja/ którzy przygotowali jednocześnie dawkę świetnych materiałów na temat tego systemu, który w perspektywie roku przynosi naprawdę duże korzyści.

fibaro wall plug cena

ODPOWIEDZ