Pielegnacja ran

Zapraszamy miłośników majsterkowania. Naprawy, budowy, montaż.
Awatar użytkownika
Motomaniak

Pielegnacja ran

Post autor: Motomaniak »

Słyszałam, że po operacjach, na wszelkie rany warto stosować octenisept spray, by ładnie się zagoiły. Zresztą, jest to preparat, który zawsze warto mieć w domu, tym bardziej jeżeli są dzieci. U dzieci jak wiadomo często występują otarcia, ranki, wystarczy, że niefortunnie pobiegną i o uraz nietrudno. Warto jest takie uszkodzenia od razu zabezpieczyć i odkazić.
Awatar użytkownika
justysiaa

Re: Pielegnacja ran

Post autor: justysiaa »

Jeżeli chodzi o pielęgnacje ran to mnie interesuje lek na dziąsła ponieważ mam sporych rozmiarów aftę, znacie może jakieś sprawdzone sposoby jak sobie radzić z takimi ranami w miarę szybko i sensownie?
Awatar użytkownika
radosny12

Post autor: radosny12 »

Octenisept jest odpowiedni na każdą ranę tak naprawdę.. I na takie po operacjach głębokie, drobne zadrapania i na stany zapalne w jamie ustnej . Także i na aftę bym spokojnie zastosował. Jeden lek a jaki uniwersalny.
Niuńka

Post autor: Niuńka »

Pielęgnacja ran w dużej mierze zależy od tego z jaką raną mamy do czynienia. Mnie ostatnio na przykład interesowało leczenie odleżyn i trochę sobie o tym poczytałam. Tego typu rany są już dość poważne i przed podjęciem leczenia trzeba najpierw dokładnie wszystkiego się dowiedzieć, żeby niechcący nie wyrządzić większej szkody.
Sławek

Post autor: Sławek »

Faktycznie, warto podejść do tego tematu z głową. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://ktomalek.pl/preparaty-na-odciski/k-56/1 i dowiedzieli się, w jaki sposób moglibyście już teraz skorzystać na takim wsparciu. Moim zdaniem kluczowe może być dobranie preparatu, który najlepiej będzie zapobiegał danym problemom.

http://www.pct24.pl/wiadomosci/skuteczne-pozycjonowanie-strony/17756
ODPOWIEDZ