promowanie firmy

Zapraszamy miłośników majsterkowania. Naprawy, budowy, montaż.
gość

promowanie firmy

Post autor: gość »

Już gdzieś umieszczałem post na ten temat, ale nie szkodzi się powtórzyć, skoro mogę komuś pomóc. Otóż osobiście uważam, że równie ważna jest reklama w internecie, jak i wśród ludzi, taka tradycyjna. Chociażby najprostsze ulotki reklamowe. Wkład finansowy jest nieproporcjonalnie niski do korzyści, które mogą przynieść nam ulotki. Przy okazji zareklamuję drukarnię internetową, z której sam korzystam. Zyskali w moich oczach, kiedy okazało się, że robią też ulotki składane. I to wszystko na naprawdę dobrych cenowo warunkach i z darmową dostawą. Najlepsza w swoim rodzaju drukarnia https://www.diamond-druk.pl
Awatar użytkownika
naleśnik
Posty: 44
Rejestracja: 31 sie 2020, 10:17

Re: promowanie firmy

Post autor: naleśnik »

Przecież ulotki to poprzednia epoka, gdzie większość weźmie je z uprzejmości od ludzi je rozdających, ale po to by ulicę dalej je wyrzucić. Dla wielu klientów kojarzy się to też z niepotrzebnym wycinaniem drzew itp. Najlepiej postawić na reklamę sieciową, bo przecież każdy z nas czy to w domu, pracy czy w wolnych chwilach korzystając z telefonu przegląda internet. Tu postawiłem na agencję http://marketing-szeptany.biz.pl/ która do mistrzowskiego poziomu opanowała marketing szeptany. Jak dla mnie rewelacyjna sprawa, bo bardzo dyskretnie można docierać z przekazem do klientów, utrzymując zainteresowanie marką.

torebka lakierowana kuferek
bożena

Re: promowanie firmy

Post autor: bożena »

Ja kiedyś postawiłam na http://www.e-star.pl/ i dla mnie to był strzał w 10. Ich strategia działania jest bardzo skuteczna. Pozycjonowanie mojej strony internetowej przyniosło naprawdę wielki rezultat z czego jestem bardzo zadowolona. Także mogę ich polecać z czystym sumieniem

ogrodzenie balkonu
Awatar użytkownika
fiona
Posty: 220
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:39

Re: promowanie firmy

Post autor: fiona »

Sporo firm decyduje się teraz na pozycjonowanie. To popularna forma promocji. Samo pojęcie pozycjonowanie pozycjonowanie pojawia się często, ale nie wszyscy wiedzą o co chodzi. Dlatego jeśli chcemy się tak promować, to warto rzucić okiem na artykuły jak ten http://osnews.pl/co-warto-wiedziec-o-po ... niu-stron/ , które przybliżają temat pozycjonowania.
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 99
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:33

Re: promowanie firmy

Post autor: kapka »

Poprzez skuteczne, ale i zarazem dyskretne metody marketingu internetowego najlepiej jest promować swoją firmę. Wiele osób korzysta z pomocy agencji reklamowych co oczywiście jest najlepszą opcją jeśli sami nie mamy czasu lub nie mamy pojęcia na temat reklamy. Ja ze swojej strony mogę polecić ludzi od http://divero.com.pl/ którzy już przeprowadzili niejedną kampanię.
jału

Re: promowanie firmy

Post autor: jału »

Promowanie firmy oczywiście bardzo ważne jest. Dlatego też każdy szuka jak najlepszej formy reklamowania się i promowania firmy jednocześnie. I tak też szukając jakiś pomysłów w internecie natrafiłam na tę stronę https://bluecactus.pl/ulotka-dlaczego-warto-ja-miec/ z której to na pewno dowiemy się dlaczego warto zainwestować właśnie w ulotki. Także ja na pewno o takich ulotkach pomyślę.
Ćwiek

Re: promowanie firmy

Post autor: Ćwiek »

Jak już napisano powyżej to oczywiście sama promocja firmy i strony firmowej poprzez pozycjonowanie jest na pewno bardzo fajnym pomysłem. Tak w sumie zobacz nawet w wyszukiwarce ile firm prowadzi takie działania reklamowe. Dla mnie także ważną sprawą jest to aby wiedzieć sporo więcej na temat samych fraz kluczowych.
Awatar użytkownika
pomarka
Posty: 51
Rejestracja: 03 lis 2019, 20:02

Re: promowanie firmy

Post autor: pomarka »

Tylko i wyłącznie reklama w internecie ma sens w dzisiejszych czasach. Oczywiście wcześniej próbowałam różnych form reklamy i decydowanie jestem za marketingiem internetowym. Mogę też śmiało polecić agencję http://cocreate.pl/ która to u mnie już ładny kawałek czasu działa i jestem zadowolona, bo wszystko się rozwija w dobrym kierunku.
ODPOWIEDZ