reklama dla firmy

Zapraszamy miłośników majsterkowania. Naprawy, budowy, montaż.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Już gdzieś umieszczałem post na ten temat, ale nie szkodzi się powtórzyć, skoro mogę komuś pomóc. Otóż osobiście uważam, że równie ważna jest reklama w internecie, jak i wśród ludzi, taka tradycyjna. Chociażby najprostsze ulotki reklamowe. Wkład finansowy jest nieproporcjonalnie niski do korzyści, które mogą przynieść nam ulotki. Przy okazji zareklamuję drukarnię internetową, z której sam korzystam. Zyskali w moich oczach, kiedy okazało się, że robią też ulotki składane. I to wszystko na naprawdę dobrych cenowo warunkach i z darmową dostawą. Najlepsza w swoim rodzaju drukarnia https://www.diamond-druk.pl
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 99
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:33

Re: reklama dla firmy

Post autor: kapka »

Wiele osób zapewne jest tego zdania, że reklama to ma tylko sens taka która jest realizowana w internecie. Ja początkowo sama próbowałam działać i się promować, ale z czasem jednak postanowiłam zaufać ludziom z agencji https://bernet.pl/ i bardzo dobrze na tym wyszłam.
Maryśka2

Re: reklama dla firmy

Post autor: Maryśka2 »

Jeśli chodzi o reklamę, to moim zdaniem, trzeba ją odpowiednio dopasować do zakresu działalności waszych firm. Jeżeli prowadzicie mały lokalny biznes, to moim zdaniem lepiej sprawdzą się banery czy ulotki reklamowe. Zgłoście się do tej firmy https://www.jkbprint.pl/katalogi , a oni na pewno znajdą dla was jakieś dobre rozwiązanie
Awatar użytkownika
naleśnik
Posty: 44
Rejestracja: 31 sie 2020, 10:17

Re: reklama dla firmy

Post autor: naleśnik »

W przypadku mojej firmy, rewelacyjnie sprawdziła się szeptanka, realizowana przez agencję http://marketingszeptany.com.pl/. Działają w tym od lat, więc wiedzą jak budować dyskretnie świadomość istnienia marki wśród klientów. Poza tym świetnie budują tym sposobem pozytywny wizerunek firmy.
Ramireź

Re: reklama dla firmy

Post autor: Ramireź »

A może warto zastosować taką formę reklamy jak zawieszki zapachowe? Mam tu namyśli konkretnie zapachy do auta z logo firmy?
Sporo informacji na ten temat znajdziesz tutaj https://aroma4car.pl/ jak również możesz tam zamówić takie zawieszki w różnych kształtach zapachach itd.
aśka

Re: reklama dla firmy

Post autor: aśka »

Moim zdaniem dobrą sprawą są również ulotki, ale warto jednak poznać jeszcze co oznaczają wykorzystywane kolory. Dużo informacji na ten temat znajdziecie w https://biznesuj.pl/kolory-na-ulotkach- ... znaczenie/ , warto tutaj zajrzeć, ponieważ również dowiecie się z jaką firmą jest najlepiej nawiązać współpracę
Awatar użytkownika
pomarka
Posty: 51
Rejestracja: 03 lis 2019, 20:02

Re: reklama dla firmy

Post autor: pomarka »

Tu zdecydowałam się na pomoc agencji http://cotojestcontentmarketing.pl/ która od lat działa w zakresie content marketingu. Na podstawie surowych danych tworzą dla mojej firmy świetne artykuły tematyczna, które w oczywisty sposób ukazują moją działalność w dobrym świetle. I to działa, bo mam znacznie więcej zapytań ofertowych.
ODPOWIEDZ