Sprężarka w warsztacie

Zapraszamy miłośników majsterkowania. Naprawy, budowy, montaż.
Awatar użytkownika
Motofan
Posty: 79
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:28

Sprężarka w warsztacie

Post autor: Motofan »

Też myślę, że sprężarka jest niezbędnym sprzętem w każdym warsztacie, dlatego oferta firmy https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/ ... kw,154.htm powinna Cię zainteresować. To poważna firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 56
Rejestracja: 14 maja 2020, 10:55

Re: Sprężarka w warsztacie

Post autor: bretta »

Jasne, sprężarka jest niezastąpiona, w warsztacie u męża jest sprężarka od producenta MSP Polmo https://msppolmo.pl/sprezarki-fos-polmo/. Ich produkty są bardzo dobrej jakości, a sprężarka jest naprawdę niezawodna, w dodatku maja korzystne ceny, mąż bardzo sprężarkę zachwala, polecam.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 42
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:37

Re: Sprężarka w warsztacie

Post autor: eapl »

Sprężarka to rzecz niezastąpiona i warto postawić na naprawdę niezawodny sprzęt. My mamy u siebie sprężarkę śrubową ATMOS https://airspaw.pl/produkty/nowe/spreza ... bowe-atmos, którą kupiliśmy w firmie Airspaw (z siedzibą w Miliczu ). Oni maja bardzo dobry sprzęt, działa świetnie i do tego korzystne ceny, zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, polecam.
mórtil

Re: Sprężarka w warsztacie

Post autor: mórtil »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się sprzedażą sprężarek. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://sprezarki.biz.pl/ Sam posiadam sprzęt od nich zakupiony i jestem z niego zadowolony.
bęrnil

Re: Sprężarka w warsztacie

Post autor: bęrnil »

Warto też mieć kontakt do firmy, która zajmuje się regeneracją, serwisowaniem oraz przeglądami sprężarek. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.kompresortechnik.pl/ Jest to sprawdzona firma z Warszawy z usług, której sam korzystam.
nębrys

Re: Sprężarka w warsztacie

Post autor: nębrys »

Co do tematu serwisowania sprężarek i sprężarkowni to ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą https://airservice-install.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Firma ta ma swoją siedzibę w Warszawie więc polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.
TomaszŁuk

Re: Sprężarka w warsztacie

Post autor: TomaszŁuk »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.kompresortechnik.pl/uslugi/ ... -sprezarek , która oferuję regeneracją sprężarek, przeglądy, przeglądy instalacji. Firma oferuję również sprzedaż sprężarek i części zamiennych. Polecam wejść do nich na stronę i zapoznać się z ofertą.
DorianŃ67

Re: Sprężarka w warsztacie

Post autor: DorianŃ67 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy TurboProf z Sosnowca http://www.turboprof.pl/kontakt/. Ja korzystam z ich pomocy kiedy urządzenie szwankuje w moim warsztacie i zaraz pakuję sprzęt i melduję się u nich. Firma szybko i sprawnie rozwiązuję problem a co najważniejsze w dobrej cenie.
rótkarótek

Re: Sprężarka w warsztacie

Post autor: rótkarótek »

Całe szczęście, problem z montażem turbosprężarki już za mną! Niezmiernie pomocni i fachowi na tym polu okazali się http://turbo-tech.eu/montaz/ wraz ze swoją ofertą. Całkowicie sprostało to moim wymogom a do tego pozwoliło na szybki powrót na drogę. Serdecznie polecam i Wam ruszyć w tym kierunku!
ODPOWIEDZ