customfactory.eu - opinie o firmie

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Awatar użytkownika
norbert1964

customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: norbert1964 »

Ostatnio lubię trochę grzebać przy swoim aucie, wcześniej zawsze zlecałem takie rzeczy fachowcom. Ale teraz sam się uczę na przykład lakierowania elementów. Co możecie powiedzieć o tym sklepie: https://customfactory.eu/ - materiały lakiernicze, kosmetyki samochodowe itp. Jakie macie opinie?

Awatar użytkownika
wojsław69

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: wojsław69 »

Mają dobre jakości produkty, na przykład pistolety lakiernicze - spełniają wszystkie moje oczekiwania. Ale mają dość duży wybór różnego rodzaju artykułów do polerowania samochodu, kosmetyki i inne tego typu rzeczy. Lubię ten sklep i wiem że kupując u nich stawiam na jakość.

Awatar użytkownika
makryn-98

Post autor: makryn-98 »

Genialne są także ich lampy loft - jeśli ktoś lubi taki styl, to na pewno znajdzie tu coś dla siebie. Można wybierać i przebierać bo wybór naprawdę jest spory. No i mamy pewność, że taka lampa jest oryginalna i na pewno nie będzie w każdym domu. Ja szczerze polecam.

Awatar użytkownika
Henrieta

Post autor: Henrieta »

Kupiłam u nich plakaty, naklejki i kosmetyki samochodowe dla mojego faceta w prezencie mikołajkowym. Był bardzo zadowolony i mówił że jakość jest super. Od razu wziął namiary na ten sklep, bo mówi że będzie kupował częściej u nich. Dlatego mogę polecić ten sklep. Sprawdza się :)

Awatar użytkownika
kornelia

Post autor: kornelia »

Ja mogę polecić odzież dla fanów motoryzacji, dobra jakość, fajne ceny, duży wybór. Można kupić i kurtki i czapki. Naprawdę każdy fan motoryzacji znajdzie tu coś dla siebie. Kosmetyki dla samochodu też bardzo fajne. Zwłaszcza te do usuwania owadów z szyb.

ODPOWIEDZ