Czy to auto będzie dobre?

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Awatar użytkownika
Walczak
Posty: 70
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:39

Czy to auto będzie dobre?

Post autor: Walczak »

Niedawno zmieniłam pracę i mam teraz takie obowiązki, że powinnam dysponować dobrym autem. Starego pozbyłam się jakiś czas temu i rozmyślam nad kupieniem nowego, ale z wyprzedaży rocznika 2019. Taką właśnie ofertę ma salon BMW Bawaria Motors, tylko nie jestem pewna, na jaki model samochodu się zdecydować. Myślicie, że BMW x 4 byłby dobry? Nie jestem fachowcem od motoryzacji, dlatego pytam :)
Awatar użytkownika
wladek
Posty: 97
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:30

Re: Czy to auto będzie dobre?

Post autor: wladek »

BMW to raczej dobre samochody, tylko z tego co wiem to one naprawdę sporo palą. Więc jeśli decydujesz się na taki samochód, to może warto rozważyć w nich instalację gazu? Ja mam w swoim samochodzie instalację BRC SQ32 i bardzo sobie chwalę. Działa bez zarzutu, do jazdy po mieście według mnie jest w sam raz.
Awatar użytkownika
mer
Posty: 89
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:33

Re: Czy to auto będzie dobre?

Post autor: mer »

Ja właśnie zastanawiam się nad kupnem najnowszego Audi z http://www.krotoski.lodz.audi.pl/pl.html Do tej pory kupowałam auta poleasingowe. Tym razem jednak postanowiłam kupić coś nowego, prosto z salonu. Myślicie, że Audi Q3 bedzie dobrym wyborem? Auto musi być duże, komfortowe i bezpieczne.
meriss
Posty: 50
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:37

Re: Czy to auto będzie dobre?

Post autor: meriss »

A może coś z wyższej klasy samochodów? Po wizycie w Porsche Centrum Sopot gdyby taki Macan czy Cayenne stał w moim garażu, byłbym mega zadowolony. Właśnie tego typu samochody mi się podobają. Wtedy nie miałem czasu, ale koniecznie muszę się umówić na jazdę próbną.
gdańsk

Re: Czy to auto będzie dobre?

Post autor: gdańsk »

Zależy czego poszukujesz, bo jeśli marzysz o SUVie to BMW ma naprawdę fajną ofertę. Od małego X1 do dużego X6. Dla każdych potrzeb właściwie znajdzie się SUV :) Warto zajrzeć do salonu BMW, żeby się przekonać. Bawarię też polecam, bo mają dużo aut na miejscu i można je zobaczyć na żywo.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Czy to auto będzie dobre?

Post autor: Motorowa »

A co sądzicie o kupowaniu samochodów używanych? Czy ktoś z Was ma może jakieś doświadczenia z zakupem używanego auta? I jak wrażenia? Ja ostatnio widziałam liczne ogłoszenia samochodów na sprzedaż na portalu Pokato.pl. Czy ktoś z Was korzystał z niego, kiedy szukał dla siebie używanego auta?
frelęk

Re: Czy to auto będzie dobre?

Post autor: frelęk »

Świetne auta używane możesz dostać u dealera BMW Bawaria Motors. Mój kolega niedawno u nich kupował i gdyby mi nie powiedział, to myślałabym, że to nowy samochód. Po prostu bez względu na rodzaj pojazdów obsługa salonu bardzo o nie dba i regularnie serwisuje. wyjątkowo troszczą się o to, by sprzedawać sprawdzone auta i nie ma się co obawiać, że coś się nagle zepsuje. Od razu widać najwyższy światowy poziom usług.
ćma255

Re: Czy to auto będzie dobre?

Post autor: ćma255 »

Walczak pisze: ↑04 gru 2019, 11:53 Niedawno zmieniłam pracę i mam teraz takie obowiązki, że powinnam dysponować dobrym autem. Starego pozbyłam się jakiś czas temu i rozmyślam nad kupieniem nowego, ale z wyprzedaży rocznika 2019. Taką właśnie ofertę ma salon BMW Bawaria Motors, tylko nie jestem pewna, na jaki model samochodu się zdecydować. Myślicie, że BMW x 4 byłby dobry? Nie jestem fachowcem od motoryzacji, dlatego pytam :)
Mnie ostatnio interesuje jakaś KIA. Myślę czy nie kupić i potem fajnie o nią dbać. Znam akurat fajny autoryzowany sklep https://sklep.szic.pl/. Znajdziesz tam wsyzstko co potrzeba do tych aut, według mnie fajna sprawa.

bony sodexo rodzaje
ODPOWIEDZ