Gdzie na terapię?

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Awatar użytkownika
MichałM40
Posty: 122
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:58

Gdzie na terapię?

Post autor: MichałM40 »

Mam wrażenie, że dzisiaj mnóstwo osób ma wyzwania z radzeniem sobie z własnymi problemami. Właśnie dlatego warto rozważyć skorzystanie ze wsparcia takich poradni jak https://poradniasalomon.com.pl/o-nas/co-leczymy/ W ten sposób będziecie w stanie uzyskać profesjonalne wsparcie. Musicie o tym pamiętać.
Awatar użytkownika
gina
Posty: 70
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:52

Re: Gdzie na terapię?

Post autor: gina »

Wszystko też zależy od tego, jakiej pomocy oczekujecie od psychologa. Zanim się wybierzecie do konkretnej osoby to poczytajcie sobie o tym, w czym się ona specjalizuje. Myślę, że dobrym wyborem będzie psycholog, seksuolog Warszawa Dominik Haak: https://dominikhaak.pl/ .
Róża

Re: Gdzie na terapię?

Post autor: Róża »

Niestety, każde uzależnienie jest złe i prowadzi do negatywnych konsekwencji. Właśnie dlatego jeśli czujecie, że coś dzieje się nie tak z Waszym zachowaniem, to pomyślcie wybrać się do https://psychomedic.online/ gdzie otrzymacie najlepszą pomoc. To powinno dać Wam do myślenia, do czego może doprowadzić bagatelizowanie swojego zdrowia.
Deliśka

Re: Gdzie na terapię?

Post autor: Deliśka »

MichałM40 pisze: 22 gru 2019, 14:19 Mam wrażenie, że dzisiaj mnóstwo osób ma wyzwania z radzeniem sobie z własnymi problemami. Właśnie dlatego warto rozważyć skorzystanie ze wsparcia takich poradni jak https://poradniasalomon.com.pl/o-nas/co-leczymy/ W ten sposób będziecie w stanie uzyskać profesjonalne wsparcie. Musicie o tym pamiętać.
Bardzo fajnym rozwiązaniem jest psycholog online, korzystam obecnie z tej formy wsparcia. Dużo bardziej mi się podoba ta forma kontaktu niż tradycyjna w gabinecie. Polecić mogę platformę Wetalk na której znalazłam moją panią psycholog.
ODPOWIEDZ