Import auta z USA

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
ŁukaszSyk

Import auta z USA

Post autor: ŁukaszSyk »

Cześć :)
Zastanawiam się nad ściągnięciem auta z zagranicy, najbardziej przyciągają moją uwagę oferty z USA ze względu na stosunek ceny, do jakości i możliwości trawienia naprawdę dobrych okazji najlepszych marek. Macie w tym zakresie jakieś doświadczenia i jak to zrobić, żeby nie stracić?
Łysek

Re: Import auta z USA

Post autor: Łysek »

Co do wyboru ciekawych propozycji aut z małymi usterkami i dobrymi ofertami to aukcje z USA daja naprawdę sporo propozycji. Na pewno samodzielnie będzie to trudne wyzwanie, ale ja mogę polecić do sprawdzenia bid cars jest to firma która pomagała mi w ściągnięciu auta już dwukrotnie i w obu przypadkach dotarło na miejsce całe i takie jakie kupiłem.
AntekIż

Post autor: AntekIż »

Kupowanie auta na takich odległych aukcjach bez odpowiedniej pomocy może być bardzo problematyczne. Dlatego właśnie jak już chcecie sie zdecydować, to lepiej powierzyć to specjalistom o których pisze mój poprzednik czyli bid cars. Pomogą wylicytować auto, załatwić dokumenty i ściągnąć auto do kraju. Cenowo możesz sprawdzić sobie na ich stronie jak to wychodzi. Też co do terminów pomimo pandemii nie mam zastrzezeń :)
ŁukaszSyk

Post autor: ŁukaszSyk »

O prosze dzięki za wskazówki, na pewno wezmę pod uwagę, mam nadzieję że będą w stanie mi pomóc ponieważ jest to jednak nie małe przedsięwzięcie. Samodzielnie na pewno bym się tego nie podjął, natomiast przy pomocy firmy z doświadczeniem w tym zakresie mogę uniknąć wielu błędów.
Karol_Romęcki

Post autor: Karol_Romęcki »

Też szukamy ciekawych ofert jeśli chodzi o mercedesa cla bądź gla do ściagniecia z usa ponieważ trochę zajmuje się mechaniką więc ewentualnie wymiany i poprawki zrobię sam.. Korzystałem do tej pory raz tez z uslug firmy o ktorej piszecie czyli https://bid.cars/pl/ na razie wszystko ukladało sie pomyslnie przy pierwszym zleceniu, oby przy tym tez poszło gładko i z autem jakiego szukam :)
ODPOWIEDZ