Pomoc w zakupie auta z USA - od kogo?

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Jureś

Pomoc w zakupie auta z USA - od kogo?

Post autor: Jureś »

Hej :)
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi i wskazówki z własnego doświadczenia, jeżeli chodzi o import aut z USA? Jeżeli tak, to będę wdzięczny za konkretne podpowiedzi, bo chciałbym się rozejrzeć i znaleźć jakąś perełkę dla siebie. Mam nadzieję, że znajdę tutaj osoby, które mają w tym temacie doświadczenie. Pozdrawiam!
Śliwek

Re: Pomoc w zakupie auta z USA - od kogo?

Post autor: Śliwek »

Jeżeli zastanawiacie się nad ściągnięciem auta do kraju z USA to tutaj jak najbardziej warto wymienić Bid Cars https://bid.cars/pl/ jest to firma z dużym doświadczeniem, która potrafi pomóc w zakresie ściągnięcia auta z usa do kraju. Jednocześnie tez przy samym znalezieniu odpowiedniego auta oraz licytacji. Na pewno darowałbym sobie ten temat jeżeli macie się za niego zabrać samodzielnie.
Połek

Re: Pomoc w zakupie auta z USA - od kogo?

Post autor: Połek »

Jak rozważacie właśnie zakup auta USA to nie dotykaj tematu samodzielnie, bo naprawdę można się na tym przejechać. Mają wiele haczyków i można nieźle się wkopać tracąc na tym naprawdę sporo pieniędzy (często myląc klasyczną wersję auta stylowo zrobioną na samochód sportowy, a mechaniczne jest zupełnie inaczej). Poza tym, żeby aut było dostarczone sprawnie i bezpiecznie to dlatego Bid Cars może tutaj pomóc.
Tymoś

Re: Pomoc w zakupie auta z USA - od kogo?

Post autor: Tymoś »

Ciekawy temat i też chętnie poznam więcej spostrzeżeń bo stoję przed próbą ściągnięcia pierwszego auta z usa i sam nie wiem jak się to odpowiednio zabrać. Na aukcjach oferty wyglądają naprawdę obiecująco, ceny tak samo no ale jednak logistyka samodzielna raczej nie do zrealizowania.
Nikeń

Re: Pomoc w zakupie auta z USA - od kogo?

Post autor: Nikeń »

Też mam podobne raczej spostrzeżenia odnośnie importu aut z USA to jak najbardziej bid cars https://bid.cars/pl/ zapewnia realne wsparcie od licytacji, przez załatwienie formalności do ściągnięcia auta do kraju. Niezłe terminy, dostęp do wielu aukcji i też cenowo ostatecznie się opłacało ;)
ODPOWIEDZ