Stres podczas robienia prawa jazdy

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Mileńka

Stres podczas robienia prawa jazdy

Post autor: Mileńka »

Hej ;)
Robię własnie prawo jazdy, jestem w połowie kursów i już niedługo przyjdzie czas zapisać się na egzaminy. Im bliżej to wszystko to naprawdę mega się stresuję i nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzę. Macie może dla mnie jakieś swoje sposoby, żeby się trochę uspokoić?
Sodoś

Re: Stres podczas robienia prawa jazdy

Post autor: Sodoś »

Oj też nie wspominam tego dobrze, duży stres i na pewno do tego będziecie potrzebowali odpowiedniej koncentracji przez cały egzamin. Warto się uspokoić zjeść kawałek czekolady, no i też może poszukiwać suplementu z ashwagandą który wspiera w okresach napięcia psychicznego i nerwowego.
Łukasz

Re: Stres podczas robienia prawa jazdy

Post autor: Łukasz »

Trzymam kciuk za jak najlepsze efekty! Mam nadzieję, że uda Ci się poradzić z tym wszystkim i zdać zarówno teorię oraz praktykę za pierwszym podejściem. Tak jak pisze poprzednik na uspokojenie ale też poprawę skupienia są skuteczne suplementy jak mind up grinday. Dasz radę, trzeba też uwierzyć w swoje umiejętności.
Mileńka

Re: Stres podczas robienia prawa jazdy

Post autor: Mileńka »

Łukasz pisze: ↑17 cze 2021, 8:45 Trzymam kciuk za jak najlepsze efekty! Mam nadzieję, że uda Ci się poradzić z tym wszystkim i zdać zarówno teorię oraz praktykę za pierwszym podejściem. Tak jak pisze poprzednik na uspokojenie ale też poprawę skupienia są skuteczne suplementy jak mind up grinday. Dasz radę, trzeba też uwierzyć w swoje umiejętności.
Dzięki wielkie za podpowiedzi i wsparcie! Ja na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście poszukam trochę, mam nadzieję że się uda wszystko i że zdam za pierwszym razem :D
Leśka

Re: Stres podczas robienia prawa jazdy

Post autor: Leśka »

Na pewno przy stresie potrzebne jest to żeby zachować czystość myślenia bo na mnie nerwy bardzo źle wpływają i już nie wiem co robić. Dlatego właśnie mind up grinday, do tego gorzka czekolada przed egzaminem będą w stanie pomóc. Mozesz sobie go sprawdzić https://www.grinday.com/pl/sklep/12-min ... -mind.html i przetestować. Trzymam kciuki, na pewno uda się szybko zdać egzaminy, tylko zachowaj spokój ;)
kukuśka

Re: Stres podczas robienia prawa jazdy

Post autor: kukuśka »

Rzeczywiście jakieś smaczne czekoladki mogłyby tutaj poprawić ci humor. Jak ja kupuje czekoladę mleczną to chyba najbardziej lubię https://chocolissimo.pl/ , są wyśmienite, można też zamówić czekoladowy telegram albo jakieś pralinki. Śmiało kupuj i ja jeszcze życzę powadzenia na egzaminie.
Awatar użytkownika
Doubler
Posty: 68
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:15

Re: Stres podczas robienia prawa jazdy

Post autor: Doubler »

Nie ma się czym zbytnio stresować ;) Wszystko zależy od podejścia i od tego, jak będziemy przygotowani do egzaminu. Ja robiłem kurs w szkole https://www.zdajprawko.pl/ i muszę przyznać, że przygotowali mnie doskonale. Polecam jeśli jesteście z Poznania i szukacie dobrej szkoły jazdy.
ODPOWIEDZ