Generalny remont

Różne tematy, niekoniecznie związane z motoryzacją.
Drówanda522

Generalny remont

Post autor: Drówanda522 »

W generalnych remontach często uwzględniamy wymianę podłogi, lecz niechętnie. Dlatego warto wybierać taką podłogę by służyła ona długie lata. Deski podłogowe w stylu skandynawskim od vox https://www.vox.pl/produkt-deska-podlog ... 61212.html, dobrze zaimpregnowane drewno olejowaniem w głąb jego struktury, zapewnią satysfakcje użytkowania.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Generalny remont

Post autor: Motorowa »

Jeśli planujecie generalny remont w domu lub mieszkaniu, to na pewno trzeba będzie odpowiednio przygotować ściany przed malowanie. Czytałam ostatnio na stronie internetowej https://bbhomedecor.pl/sklep/15-farby-podkladowe, że farby podkładowe mogą się w takim wypadku okazać niewystarczające. Konieczne może być zagruntowanie takiej ściany.
miłosz

Re: Generalny remont

Post autor: miłosz »

Czeka mnie remont, ale najpierw osuszanie, ponieważ mieliśmy zalaną łazienkę. Zdecydowaliśmy się na usługi firmy osuszanie Slim Pol która wszystko wykona profesjonalnie, bo osuszanie mieszkań to ich specjalność. Sprawdzają też oczywiście poziom wilgotności i wszystko dostosowują do tego, aby było idealnie.
Daria M.

Re: Generalny remont kuchni

Post autor: Daria M. »

Ja też zmuszona jestem zrobić remont i to szybko, póki jeszcze nie ma mrozów. A konkretnie muszę zrobić remont generalny łazienki.
Meble mam kupione, zlewozmywak itp, teraz stoję przed wyborem baterii kuchennych. Myślicie, że bateria kuchenna sztorcowa będzie odpowiednia, czy jednak ścienna?
Mieszkanie nie jest nowoczesne, więc kuchnia też nie. Trudno się zdecydować.
Z tego co wiem, sztorcowe pasują raczej do nowoczesnej aranżacji, a ścienne są bardziej klasyczne.
kamuś

Re: Generalny remont

Post autor: kamuś »

Moja żona lubi zmiany w domu, czasami niewielkim kosztem potrafi zmienić przestrzeń wokół nas. Niedawno kupiła w internecie https://osprzet-sklep.pl/ kolorowe wyłączniki światła i gniazda. Całe szczęście, że wybrała osprzęt tej samej firmy, którą mamy w domu, więc nie trzeba było nic kuć, tylko wymieniłem ramki i przyciski. Ale przyznam, że udała jej się zmiana. Teraz nasze oczy cieszą żółte i fioletowe ramki. Polecam takie małe metamorfozy......
ODPOWIEDZ