Wyposażenie gastronomiczne

Różne tematy, niekoniecznie związane z motoryzacją.
Włodzikruk52

Wyposażenie gastronomiczne

Post autor: Włodzikruk52 »

W gastronomii potrzebnym elementem wyposażenia jest separator tłuszczu https://polgast.com.pl/#urzadzenia-pomocnicze – unikalny produkt wykonany w całości ze stali nierdzewnej AISI 304. Jego cechami są wysoka odporność na działanie związków chemicznych (gdy chcemy solidnie czyścić sprzęt) a także związków organicznych jakimi są różnego rodzaju resztki żywności, po produkcyjne. W zależności od potrzeby, większe pojemności bez problemowo można zamówić z możliwością dostosowania wymiarów.
Luśka26

Re: Wyposażenie gastronomiczne

Post autor: Luśka26 »

Skoro rozglądasz się za wyposażeniem do swojej gastronomii, ja polecam Ci zajrzeć tutaj: https://gastromocni.pl/konwekcyjno-paro ... ronomiczne . Piec konwekscyjno parowy to naprawdę super wybór, który u mnie się świetnie sprawdza. Tutaj możesz kupić go w naprawdę dobrej cenie.
Awatar użytkownika
sarawu
Posty: 68
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:29

Re: Wyposażenie gastronomiczne

Post autor: sarawu »

Dobre wyposażenie to nie wszystko. Ważne są też produkty dobrej jakości. Podstawą pracy kuchni jest dobrej jakości olej. Można skorzystać z regularnych dostaw od https://trafinoil.pl/ . Oferują nie tylko stałą dostawę, ale też zajmują się utylizacją zużytego tłuszczu. W tym celu mogą też przekazać klientom darmowe beczki. Formalności nie zajmują dużo czasu. Transakcje można opłacić gotówką. Myślę, że to dobre rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, bo można zadbać o środowisko, oddając zużyty tłuszcz, a przy okazji ułatwić pracę kucharzom.
ODPOWIEDZ