Dobry serwis do napraw blacharskich

Polecamy sprawdzone serwisy naprawy aut i mechaników samochodowych.
Awatar użytkownika
Cichosław-73
Posty: 5
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:39

Dobry serwis do napraw blacharskich

Post autor: Cichosław-73 »

Miałem drobną stłuczkę w zeszłym tygodniu i mam małe wgniecenie na karoserii. Szukam zakładu, który zajmuje się naprawą blachy. Znalazłem taką firmę kris-cars.eu. Ktoś z was korzystał z ich usług? Mają dużo dobrych opinii w internecie.
Awatar użytkownika
slenderman
Posty: 33
Rejestracja: 12 mar 2020, 23:49

Re: Dobry serwis do napraw blacharskich

Post autor: slenderman »

Naprawy blacharskie i lakiernicze bez dwóch zdań polecam wykonać w serwisie Dyszkiewicz. Z pełną ofertą tej firmy, działającej w branży od lat możesz zapoznać się na stonce http://dacia.dyszkiewicz.pl/blacharsko-lakierniczy.html . Reperują auta wszystkich marek, zawsze solidnie, szybko i niedrogo. Ja i żona korzystaliśmy z usług już kilka razy. Samochód zawsze wyjeżdża jak nowy.
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 99
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:33

Re: Dobry serwis do napraw blacharskich

Post autor: kapka »

Jeśli są jakieś poważne zadrapania i uszkodzenia to faktycznie nie ma wyjścia i trzeba się zgłosić do mechanika. Ale jeśli będą to mniejsze rysy to można bez problemu samemu je usunąć np szukając inspiracji na jak przygotować samochód na wiosnę .
żuśil1209

Re: Dobry serwis do napraw blacharskich

Post autor: żuśil1209 »

slenderman pisze: ↑18 lip 2020, 22:27 Naprawy blacharskie i lakiernicze bez dwóch zdań polecam wykonać w serwisie Dyszkiewicz. Z pełną ofertą tej firmy, działającej w branży od lat możesz zapoznać się na stonce http://dacia.dyszkiewicz.pl/blacharsko-lakierniczy.html . Reperują auta wszystkich marek, zawsze solidnie, szybko i niedrogo. Ja i żona korzystaliśmy z usług już kilka razy. Samochód zawsze wyjeżdża jak nowy.
Myślę, że to świetny pomysł!
-
Klinika Stonava 1071
domińIKO

Re: Dobry serwis do napraw blacharskich

Post autor: domińIKO »

Świetnym serwisem blacharsko-lakierniczym jest serwis Perfect Car we Wrocławiu: https://www.perfect-car.pl/uslugi/blacharstwo - oddaj im swoje autko, a wyjdzie od nich jak nowe. :) Sam już nieraz korzystałem z ich usług i zawsze byłem bardzo zadowolony. Są super precyzyjni w tym, co robią, naprawdę przykładają się do każdego zadania, więc samochody są u nich w dobrych rękach. Polecam, po stłuczce nie będzie ani śladu. :)
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: Dobry serwis do napraw blacharskich

Post autor: palczaki »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://auto-set.pl/
Łapka

Re: Dobry serwis do napraw blacharskich

Post autor: Łapka »

Co to znaczy dobry serwis? Czy ten co się zna na fachu czy ten co miarę szybko działa z klientem i przyjmuje zgłoszenie. Ten drugi aspekt również jest ważny. Jeśli firma prowadzi serwis to powinna się zastanowić nad dlaczego system do obsługi zgłoszeń serwisowych https://www.luceossmart.com/post/dlacze ... erwisowych . Polecam poczytać
BożeńskiWacław

Re: Dobry serwis do napraw blacharskich

Post autor: BożeńskiWacław »

Mam Audi A6 C6 i jak jechałem do dziadków na wieś, to centralnie przed maskę wybiegł mi dzik. Przód auta został nieźle uszkodzony, ale znam super warsztat blacharsko-lakierniczy, który zrobił mi auto idealnie. Podłużnice wyciągnęli prawidłowo. Konstrukcja trzyma geometrię, już nie mówiąc o jakości napraw blacharskich i położeniu lakieru. Normalnie fabryka. Chłopaki mega się znają na swoim fachu. Zakład nazywa się Perfektauto Marcin Andrzejewski i mieści się we Wrocławiu https://www.perfektauto.eu/oferta Warto ich odwiedzić, tym bardziej że zrobią każde auto. Nie raz czy dwa wstawiałem do nich swoje samochody i robota była wykonana perfekt.
kórtka

Re: Dobry serwis do napraw blacharskich

Post autor: kórtka »

BRYKSAEXPERT https://bryksaexpert.pl/oferta/blachars ... -pojazdowe doprowadzili moje auto do porządku w ramach naprawy powypadkowej. Auto wymagało szczególnej renowacji pod kątem blacharstwa i lakiernictwa. W czasie renowacji byłem na biężąco informowany o etapach naprawy. Do napraw wykorzystywane są nowoczesne narzędzia i materiały, przez co autko "po powrocie" prezentuje się jak nówka sztuka, niczym z salonu. Jest to mega sukces, jak sobie przypominam w jakim stanie byl ten samochod.
ODPOWIEDZ