firma ubezpieczeniowa

Polecamy strony o motoryzacji.
Awatar użytkownika
Osee3074
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2020, 9:46

firma ubezpieczeniowa

Post autor: Osee3074 »

Cześć, szukam dobrej firmy która oferuje ciekawe oferty ubezpieczeń na wakacje i inne wyjazdy. Czy macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
Awatar użytkownika
Marek22
Posty: 95
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:14

Re: firma ubezpieczeniowa

Post autor: Marek22 »

A może wybierasz się na szybkie wakacje i chcesz się ubezpieczyć ? Szybką pomoc znajdziesz na https://zyjpelnapara.pl/warto-wiedziec/ ... odroznego/ która zorganizuje leczenie i pokrycie jego kosztów. Jeśli będziesz na wakacjach to pmożesz nabawić się różnych rodzajów kontuzji czy nawet chorób tropikalnych. Zobacz na oferte na pewnoo znajdziesz coś dla siebie.
Awatar użytkownika
bechtelar.margot
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2020, 13:51
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: firma ubezpieczeniowa

Post autor: bechtelar.margot »

Warto wcześniej porównać różne oferty, nie brać tej pierwszej lepszej.
skówka

Re: firma ubezpieczeniowa

Post autor: skówka »

Firm ubezpieczeniowych jest obecnie sporo więc nie ma co decydować się na pierwszą lepszą ofertę. Najlepiej sobie kilka porównać a wcześniej na ten temat poczytać. Wtedy zdecydowanie łatwiej będzie podjąć nam jakąś decyzję. Ja szukając informacji o ubezpieczeniu na życie natrafiłam na te informacje https://www.rankingubezpieczennazycie.p ... yt/13.html . Jak się okazało bardzo mi się ta wiedza przydała.
kadiś

Re: firma ubezpieczeniowa

Post autor: kadiś »

Bardzo dziękuję za porady dot. ubezpieczenia, ale mam też pytanie o https://www.boldinvest.pl/ ponieważ po nowym roku chcę wziąć kredyt, a polecano mi Bold Invest jako doradców. Ponoć mają wieloletnie doświadczenie. Jak to wygląda w praktyce?
Żarka

Re: firma ubezpieczeniowa

Post autor: Żarka »

Wszystko zależy od tego, czego potrzebujemy. Warto sobie poczytać sprawdzić opinie klientów i rozejrzeć się za rankingami jak tu https://oceniony.pl. Warto sobie poczytać na różnych portalach i poszperać w określonym temacie, żeby zdobyć informacje i wybrać to, co dla nas najlepsze https://oceniony.pl/finanse/ranking-kre ... -pozyczek/.
Awatar użytkownika
bylejaki
Posty: 200
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:35

Re: firma ubezpieczeniowa

Post autor: bylejaki »

Na dobrą sprawę samych towarzystw ubezpieczeniowych jest trochę i tak na dobrą sprawę to tylko i wyłącznie od nas zależy na jaką współpracę my się zdecydujemy. Ja jestem zdania, że warto jest na pewno przeczytać wpis https://kioskpolis.pl/sprawdzenie-oc-ja ... /#kotwica1 z którego dowiemy się jak można sprawdzić ubezpieczenie OC sprawcy kolizji.
Źrebak21

Re: firma ubezpieczeniowa

Post autor: Źrebak21 »

Jest sporo firm ubezpieczeniowych. Ja ostatnio czytałem o https://najtaniejonline.pl/. Na stronce jest kalkulator i wiele ofert na różnego typu ubezpieczenia np. na ubezpieczenie turystyczne czy też obowiązkowe ubezpieczenie OC.
Mruczuś

Re: firma ubezpieczeniowa

Post autor: Mruczuś »

Tak wlaściwie jeżeli chodzi i takie usługi, to zdecydowanie polecam Prudential. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mnie ostatnio zainteresował temat zabezpieczenia przyszłości swoim najbliższym. Wiecie – spłaty kredytu i tak dalej. W końcu dom będziemy opłacać jeszcze bardzo długo. Dlatego chyba polisa na życie będzie doskonałym rozwiązaniem.
zała

Re: firma ubezpieczeniowa

Post autor: zała »

Wydaje mi się, że polisa ubezpieczeniowa to nie to samo co ubezpieczenie. Wątpliwości w tej kwestii, możecie rozwiać na tej stronie https://superpolisa.pl/faq/czy-polisa-t ... pieczenie/ . Możecie również sprawdzić wysokość składki ubezpieczeniowej dla dowolnego ubezpieczyciela, co uważam za świetną opcję.
Awatar użytkownika
kadiff
Posty: 304
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:54

Re: firma ubezpieczeniowa

Post autor: kadiff »

Czasami, bez względu na to, jak bardzo agent ubezpieczeniowy się stara, może mu się nie udać przedstawić klientowi wybranego przez niego ubezpieczenia. Po pierwsze, musi on przeprowadzić rzetelną analizę potrzeb klienta. Metodologia KA Systemu opiera się właśnie na tego typu analizie. System daje jego użytkownikom możliwość spełnienia wszystkich wymagań APK, a dodatkowo wywiązania się z ustawowego obowiązku przeprowadzenia rzetelnej analizy i przedstawienia klientowi ubezpieczenia, które w pełni zaspokoi jego potrzeby.
ODPOWIEDZ