hemorooidy

Polecamy strony o motoryzacji.
Awatar użytkownika
tywin
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2020, 9:48

hemorooidy

Post autor: tywin »

Czy ktoś miał z tym problem ? Jest coraz gorzej nie wiem co robić, masci nie pomagaja
Awatar użytkownika
bombeczka88
Posty: 105
Rejestracja: 13 paź 2019, 16:40

Re: hemorooidy

Post autor: bombeczka88 »

Cóz powiem tak, problem to jest ogromny, zwłaszcza jak nie pomagają żadne maści czy inne czopki. Hemoroidy są różne, w różnym stadium i są różne leki. Czasami konieczna jest operacja, ja na przykład miałam zabieg gumkowania przez dr Jackiewicza w ober clinic i jest wszystko ok. Hemoroidy nie wróciły, problem minął. Niby stary zabieg ale bardzo skuteczny
Awatar użytkownika
monizka
Posty: 65
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:15

Re: hemorooidy

Post autor: monizka »

Hemoroidy to również zmora osób starszych. Dla nich jest to tak ogromnie krępujący temat, że najpierw sporo wycierpią zanim się komuś przyznają. Tak miałam z babcią. Ponieważ nie miałam nigdy do czynienia z taką przypadłością szukałam na ten temat wiadomości w sieci. Tutaj http://www.careteam.pl/hemoroidy-u-osob-starszych/ znalazłam bardzo przydatny mi materiał poradnikowy.
Awatar użytkownika
Madzialena
Posty: 59
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:54

Re: hemorooidy

Post autor: Madzialena »

Hemoroidy potrafią uprzykrzyć życie, dlatego jak najszybciej trzeba działać. Najlepiej skorzystać z naturalnych preparatów. Czytałam niedawno, że kasztanowiec ma pozytywny wpływ na układ krwionośny, dlatego likwiduje też hemoroidy. Kasztanowiec ma szerokie zastosowanie, a szczegóły znajdziecie na stronie https://www.lekinatury.pl/pl/encykloped ... zajny.html .
ODPOWIEDZ