Rozwód

Szukasz porady związanej z samochodem? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
magical
Posty: 271
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:12

Rozwód

Post autor: magical »

Hej wam. Czy przed rozwodem też czuliście się tacy samotni? Mam nadzieje, że nie będę tej decyzji żałować.Wstępnie wybrałam Pana Pawła Budrewicza, ażeby mnie reprezentował w sądzie. Czy to dobry wybór?
Awatar użytkownika
dankatargerjan
Posty: 360
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:44

Re: Rozwód

Post autor: dankatargerjan »

Na pewno nie żałuje, bo jednak kiedy dochodzi do takiego momentu, kiedy stwierdzasz że jest już potrzebny rozwód, to po wszystkim czujesz naprawdę wielką ulgę. Mówię to także z doświadczenia. Również udałam się do adwokata, konkretnie do kancelarii adwokackiej Pawła Budrewicza. Tamtejsi adwokaci doskonale znają się na prawie rodzinnym i jeśli jesteście z okolic Warszawy - to jak najbardziej warto się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 60
Rejestracja: 15 maja 2020, 17:14

Re: Rozwód

Post autor: grann »

Rozwód to jakaś masakra. Mój brat rozwiódł się w zeszłym roku, z winy żony, która podejrzewał o zdradę. Na szczęście przekonałam go, żeby poszedł po pomoc do Agencji Detektywistycznej LAMPART z Warszawy https://www.lampart.co/nanoverse/nanoverse. Oni mają w swojej ofercie pakiet "udowodnienie zdrady", który jest w atrakcyjnej cenie. Ich detektywi wykonali kawał dobrej roboty. Okazało sie, że moja była bratowa zdradzała go aż z dwoma mężczyznami. Na wszystko zebrali dowody, wiec nie było problemu w sądzie.
Awatar użytkownika
bechtelar.margot
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2020, 13:51
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rozwód

Post autor: bechtelar.margot »

Rozwód jest ciężkim przeżyciem, może warto pomyśleć o rozmowie z psychologiem.
Awatar użytkownika
ryan.kory
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2020, 14:22
Lokalizacja: Kraków

Re: Rozwód

Post autor: ryan.kory »

Warto w postępowaniu rozwodowym mieć wsparcie w osobie zaufanego adwokata.
Nują

Re: Rozwód

Post autor: Nują »

oczywiście, że tak. Trzeba mieć wsparcie dobrego adwokata. Też musialam miec prawnika w sprawie rozwodowej jak panią mecenas Magdalenę Grześkowiak. Bardzo polecam ze względu na empatię i doświadczenie.
Martynką

Re: Rozwód

Post autor: Martynką »

Nują pisze: ↑31 sty 2021, 18:43 oczywiście, że tak. Trzeba mieć wsparcie dobrego adwokata. Też musialam miec prawnika w sprawie rozwodowej jak panią mecenas Magdalenę Grześkowiak. Bardzo polecam ze względu na empatię i doświadczenie.
Bardzo polecam wspomnianego adwokata. Miałam bardzo ciężki rozwód. I na dobra sprawę był to mój drugi adwokat. Tak jak poprzedni sobie nie poradził, tak ta pani mecenas poradziła sobie bardzo dobrze. I dzięki niej wygralam sprawę.
Awatar użytkownika
riderka
Posty: 57
Rejestracja: 11 paź 2019, 10:50

Re: Rozwód

Post autor: riderka »

Prawo cywilne to jednak bardzo szeroki zakres. Jeśli ktoś ma problem to radziłabym bardziej patrzeć pod kątem wąskiej specjalizacji. Np. Kancelaria adwokata Łukasza Węgłowskiego prowadzi głównie sprawy rodzinne, rozwodowe, więc można im zaufać w tej kwestii bo mają doświadczenie.
Źrebak21

Re: Rozwód

Post autor: Źrebak21 »

Generalnie rozwód czasami nie jest potrzebny bo ludzie maja do siebie uprzedzenie bo jedno mysli, że go zdradza itd. Czasami dlatego najlepiej jest wynając detektywa, aby mieć 100% pewnośći. Dobrym detektywem, który zajmuje się czymś takim jest http://www.detektyw-androsz.pl/. Bardzo doświadczony jest.
Awatar użytkownika
motomyszy
Posty: 35
Rejestracja: 05 kwie 2020, 21:37

Re: Rozwód

Post autor: motomyszy »

W sprawach rodzinnych takich jak rozwód czy ustanawianie opieki, dobrze sprawdzi się adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska. Jeśli ktoś z łodzi czy okolic szuka takiego adwokata, to nie mógł lepiej trafić. Możemy liczyć na zrozumienie oraz pełne zaangażowanie podczas rozpraw sądzie ale i poza nim. Pani Adwokat, nigdy nie marnuje czasu i zawsze zaczyna działać od razu.
Awatar użytkownika
bylejaki
Posty: 200
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:35

Re: Rozwód

Post autor: bylejaki »

Faktycznie gdy już dochodzi do rozwodu to moim zdaniem zdecydowanie najlepiej jeśli ta sytuacja kończy się polubownie. Kiedy już to nas zaczyna dotykać to tak jak napisano w https://www.blizejprawa.pl/abecadlo/co- ... rozwodowa/ warto jest co nieco na ten temat wiedzieć jeszcze przed sprawą rozwodową.
Koń

Re: Rozwód

Post autor: Koń »

Ostatnio pomagałam mojej koleżance przejść przez rozwód z głową do góry. Nie ukrywam, że wiele przydatnych informacji znalazłam na stronie https://i-rozwod.pl/czy-sad-zawsze-bedz ... niewinnego gdzie nie tylko znajdziecie merytoryczne artykuły, ale także możecie zamówić pozew online. To bardzo wygodne rozwiązanie dla kogoś, kto ma wiecznie za mało czasu :)
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: Rozwód

Post autor: kapar13 »

Rozwód to mega trudna kwestia. Nie warto jednak się załamywać. Warto od razu zacząć działać i to bardzo ale to bardzo konkretnie. Polecam Ci pomyśleć o tym co możesz uzyskać w tym temacie, a także jakie kroki prawne podjąć. Polecam zajrzeć na https://ekancelaria.tv/ bo to dobre miejsce do uzyskania informacji i porad prawniczych.

hn solar
Calineczką

Re: Rozwód

Post autor: Calineczką »

kapar13 pisze: ↑28 maja 2021, 18:41 Rozwód to mega trudna kwestia. Nie warto jednak się załamywać. Warto od razu zacząć działać i to bardzo ale to bardzo konkretnie. Polecam Ci pomyśleć o tym co możesz uzyskać w tym temacie, a także jakie kroki prawne podjąć. Polecam zajrzeć na https://ekancelaria.tv/ bo to dobre miejsce do uzyskania informacji i porad prawniczych.
Dla mnie rozwód byl właśnie dramatyczną sytuacją. Nikomu nie polecam a współczuję :( Moj mąż mnie zdradził z 13 lat młodszą. Bardzo mi ciężko bylo. Co do adwokata to bardzo polecam panią mecenas Magdalenę grześkowiak ;)
Awatar użytkownika
radosny12
Posty: 60
Rejestracja: 30 mar 2019, 22:58

Re: Rozwód

Post autor: radosny12 »

Jeśli nie da się już uratować związku to im szybciej przejdzie się przez rozwód tym lepiej. Koniecznie z pomocą dobrego adwokata. Jeśli szukacie takiego w Małopolsce to w Krakowie polecam na ulicy Urzędniczej kancelarię, Centrum Prawa Stanicka. Od wielu lat działają w branży, zespół wyspecjalizowanych adwokatów, radców prawnych. Prowadzą sprawy kompleksowo, jeśli jest taka potrzeba dzięki współpracy z psychologiem zapewniają także klientom wsparcie w tym zakresie.
Sławka445

Re: Rozwód

Post autor: Sławka445 »

Źrebak21 pisze: ↑29 mar 2021, 12:55 Generalnie rozwód czasami nie jest potrzebny bo ludzie maja do siebie uprzedzenie bo jedno mysli, że go zdradza itd. Czasami dlatego najlepiej jest wynając detektywa, aby mieć 100% pewnośći. Dobrym detektywem, który zajmuje się czymś takim jest http://www.detektyw-androsz.pl/. Bardzo doświadczony jest.
Potwierdzam, w takich przypadkach warto skorzystać z usług profesjonalnego detektywa. Dzięki detektywom z https://agencja-focus.pl/wykrywanie-podsluchow.php odkryłam, że (był już ) mąż założył mi w tajemnicy podsłuch w telefonie.
koleżka

Re: Rozwód

Post autor: koleżka »

Rozwody to ciężka sprawa, a jest jeszcze gorzej kiedy chodzi jeszcze o dobro dzieci. Na pewno trzeba wtedy myśleć o znalezieniu adwokata, który zajmie się rozwodem, jak i rozstrzygnięciem opieką nad dziećmi i alimentami. Tutaj może pomóc kancelaria Wojas Pawlak z Gliwic.
irek błaszczak

Re: Rozwód

Post autor: irek błaszczak »

Miałem bardzo podobną sytuację. Przy mojej sprawie rozwodowej musiałem zebrać dowody dot zdrady żony i stanu majątkowego, więc skierowałem się do biura detektywistycznego https://prywatny-detektyw-katowice.pl/, oni wszystkim się zajęli. Dyskretnie i sprawnie. Sam w życiu bym tego nie dociągnął do końca.
ODPOWIEDZ