rutyna w związku

Szukasz porady związanej z samochodem? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 39
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:32

rutyna w związku

Post autor: karola2468 »

W moim związku nastąpiła pewna rutyna, której chcę się pozbyć. Przede wszystkim chodzi mi o seks. Może powinnam zakupić jakiś gadżet? Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 192
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:27

Re: rutyna w związku

Post autor: Bodzio12 »

Myślę że gadżety erotyczne to dobry pomysł. Nowe doznania oraz wiele przyjemności. Powinnaś się zdecydować na zakup.
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 39
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:32

Re: rutyna w związku

Post autor: karola2468 »

W takim razie gdzie mogę zakupić jakiś dobry sprawdzony gadżet?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 192
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:27

Re: rutyna w związku

Post autor: Bodzio12 »

Bardzo dobrej jakości produkty znajdziecie na stronie http://xn--wiat-cnoty-37b.pl/ tutaj jest niezły gadżet. Poczytaj o tym wcześniej. Powadzenia.
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 39
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:32

Re: rutyna w związku

Post autor: karola2468 »

Dzięki za poradę. zaraz zaglądam na stronę sklepu i zamawiam.
Awatar użytkownika
bechtelar.margot
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2020, 13:51
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: rutyna w związku

Post autor: bechtelar.margot »

Może warto zacząć robić coś nowego, zastanowić się nad ciekawymi doświadczeniami, które możecie odkryć.
użuk

Re: rutyna w związku

Post autor: użuk »

O, wiecie co? Ja mam jakiś fajny sklep, to ten https://secretplace.pl/wodne/ . Tu macie spory wybór gadżetów erotycznych, także środków, które pomagają zwiększyć przyjemność. Ogólnie mam wrażenie, że coraz więcej osób się na to otwiera i to dla mnie jest coś pięknego. Bo ile można siedzieć w okowach - tego nie, tamtego nie? ;)
meriss
Posty: 50
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:37

Re: rutyna w związku

Post autor: meriss »

Nie powiem, nawet najlepszych dopada ;) Wiele czynników się na to składa, w moim związku też problemem było zabezpieczenie. Niby mąż stosował prezerwatywy, ale... nie czułam się pewnie. Stąd decyzja o antykoncepcji, mam dobraną belarę przez ginekologa. Normalnie jakbyśmy drugą młodość przeżywali, dużo na plus się zmieniło.
Awatar użytkownika
naleśnik
Posty: 44
Rejestracja: 31 sie 2020, 10:17

Re: rutyna w związku

Post autor: naleśnik »

U mnie może nie rutyna, ale praktycznie po każdym zbliżeniu był stres czy aby na pewno nie doszło do zapłodnienia. Sporo się zastanawiałam w jaki sposób się zabezpieczać żeby tez wspomóc swoje libido. Sporo czytałam i pytałam swojego ginekologa i on polecił mi tabletki vines. Nie ukrywam, że mimo iż dopiero 4 miesiące je przyjmuje to wszystko jest super.
Awatar użytkownika
Kazika
Posty: 122
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:37

Re: rutyna w związku

Post autor: Kazika »

Kiedy ja stwierdziłam, że w naszym związku jest już rutyna to zaczęłam myśleć o sobie. Przestałam myśleć wyłącznie o tym aby zaspokajać potrzeby mojego męża tylko postanowiłam sama się rozwijać w różnych dziedzinach życia. Pomógł mi ten kobiecy portal My-V, bo nauczył dystansu do różnych życiowych problemów i wskazał jak mam rozumieć i doceniać samą siebie.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: rutyna w związku

Post autor: palczaki »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. http://www.ufendi.pl/leki-poprawiajace-erekcje/
Oluś

Re: rutyna w związku

Post autor: Oluś »

meriss pisze: ↑29 wrz 2020, 21:52 Nie powiem, nawet najlepszych dopada ;) Wiele czynników się na to składa, w moim związku też problemem było zabezpieczenie. Niby mąż stosował prezerwatywy, ale... nie czułam się pewnie. Stąd decyzja o antykoncepcji, mam dobraną belarę przez ginekologa. Normalnie jakbyśmy drugą młodość przeżywali, dużo na plus się zmieniło.
Akurat w razie wpadki można legalnie usunąć ciążę, więc nie ma o się stresować, więcej o tym przeczytasz na blogu Klinika Stonava
ODPOWIEDZ