obróbka blachy

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, napisz na: [email protected].

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: obróbka blachy

Re: obróbka blachy

autor: ways » 13 sty 2022, 10:09

Na pewno przykładem na takie obrabianie jest takie https://unihut.pl/ cięcie laserem w Krakowie . Firma, której link macie we wpisie, jest już ponad 30 lat na rynku i naprawdę wiele przemian już przeszła. Dziś pracownicy i operatorzy cnc pracują na najwyższej jakości sprzęcie, wciąż oferując lepsze i lepsze usługi dla osób postronnych. Rozumiecie?

-------
"Zapisuję te słowa w stali, gdyż nie można ufać temu, co nie zostało wykute w metalu." :D :D "Czym jest magia wobec stalowej woli ? "

Re: obróbka blachy

autor: krzechów » 21 sie 2021, 10:17

Polecam skontaktować się z tą firmą https://ciecielaser.pl/ . U mnie oni właśnie robili wszelkiego rodzaju obróbki podczas budowy. Niestety bez wiedzy osprzętu nie da się poprawnie wykonać takiej pracy. A jeśli ktoś chce samemu próbować to od razu mówię szkoda czasu i nerwów. Lepiej powierzyć taką proca profesjonalistą

obróbka blachy

autor: tadeusz » 18 cze 2021, 22:07

W jaki sposób najczęściej wykonuje się obróbkę blachy? Jest to dla mnie bardzo ciekawy temat. U nas w firmie bardzo intensywnie użytkowana jest zaginarka do blachy . Wiem, że bardzo popularne są także giętarki i maszyny do perforowania blach. Bardzo ważne jest dobre wykonanie maszyn, dzięki temu posłużą wiele lat.

Na górę