Autobusowy serwis Kraków

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, napisz na: [email protected].

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Autobusowy serwis Kraków

Re: Autobusowy serwis Kraków

autor: Motorowa » 19 paź 2021, 19:37

A skoro już mowa o serwisach dużych aut, to czy mieliście może kiedyś do czynienia z tak zwanym mobilnym serwisem TIR? I jak wrażenia? Ja ostatnio czytałam o takich serwisach działających na terenie Niemiec na stronie internetowej https://siteopia.pl/polskie-serwisy-mob ... ze-zalety/. Jeśli i Was to interesuje, to polecam zajrzeć ;)

Autobusowy serwis Kraków

autor: Każdy » 26 lut 2021, 10:29

Jeśli rozglądacie się za firmą, która specjalizuje się w naprawie i konserwacji busów lub autobusów, to zerknijcie na stronę https://bustruck.pl. Zakład Naprawy Autobusów w Krakowie zajmuje się całościowymi remontami autobusów i busów, naprawą kratownic podwozia, wymianą podłóg przedziału bagażników i przedziału pasażerskiego, lakierowaniem całych pojazdów oraz poszczególnych elementów nadwozia. Po więcej informacji kliknij https://bustruck.pl/centrum-napraw-powypadkowych/. Świetnie zajmą się Twoimi pojazdami, niezależnie od tego czy jesteś klientem indywidualnym, czy potrzebujesz usług dla firm.

Na górę