Lokalizator GPS do motocykla

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, napisz na: [email protected].

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Lokalizator GPS do motocykla

Re: Lokalizator GPS do motocykla

autor: ókasz » 17 lis 2021, 17:50

Coś takiego ma faktycznie sens, gdyż znacznie zwiększa szansę na znalezienie pojazdu, gdyby został skradziony. A przecież wiadomo, iż w dzisiejszych czasach nie trudno o kradzież, także jest to całkiem sensowna inwestycja. A mówię o tym z własnego doświadczenia - zamówiłem GPS z oferty Gannet https://gannet.pl/oferta/gps-do-motocykla-i-skutera/ i szczęśliwie podłączyłem go do skutera. Tak się złożyło, że został skradziony a dzięki namiarowi GPS udało się odnaleźć zgubę! Na takie dodatki nie ma co żałować

Re: Lokalizator GPS do motocykla

autor: PawełD » 26 paź 2021, 13:39

W mojej opinii szukając skutecznego systemu do kontroli floty samochodów w swojej firmie to tutaj zdecydowanie polecam również zwrócić uwagę na system Flotman u których będziecie mogli liczyć również na zachowanie kontroli nad zużyciem paliwa, stanu technicznego i jednocześnie integracją z największymi giełdami które umożliwiają pozyskiwanie kolejnych dobrze opłacalnych zleceń.

Re: Lokalizator GPS do motocykla

autor: Szkopł » 11 lip 2021, 22:04

Ja zakupiłem w internecie i sam zainstalowałem. Wielkiej filozofii niema. Tyle że ja chyba starodawną metodą to robiłem. Potrzebna jest karta sim aktywna i zasilanie nic więcej. Trzeba tylko dobrze ukryć żeby nikt się tego nie pozbył. Wiem, że są bardziej profesjonalne metody ale moja działa.
https://twojfilm.online/

Re: Lokalizator GPS do motocykla

autor: Joźin » 24 maja 2021, 20:26

nie wiem czy to sprawdzi się na motorze ale u mnie w firmie w samochodach służbowych mamy monitoring od truckonline i one śledzą poszczególne samochody serwisowe. Zostało to założone aby patrzeć gdzie jest dany mechanik i aby nie naciągał na godziny pracy.

Lokalizator GPS do motocykla

autor: jaskóła » 12 mar 2021, 10:24

Jak zabezpieczacie swoje motocykle przed ewentualną kradzieżą? Słyszałem, że jest coś takiego, jak lokalizator GPS, dzięki któremu można podejrzeć na telefonie, gdzie nasz motocykl się znajduje. Ma ktoś z Was taki gadżet? Na https://notione.com/ mają wiele modeli i nie wiem, na który się zdecydować.

Na górę