Plandeka do aut

Rekomendacje sklepów motoryzacyjnych. Gdzie kupić opony, a gdzie akcesoria do auta?
nowyPrzewoźnik

Plandeka do aut

Post autor: nowyPrzewoźnik »

Cześć. Otworzyłem ostatnio firmę przewozową. Kupiłem kilka aut i mam problem z plandekami. Są całe zniszczone, a więc totalnie do wyrzucenia. Fajnie jakbyście podrzucili oferty sklepów, które mają masywne plandeki wysokiej jakości do różnego rodzaju pojazdów. Cena nie gra roli, po prostu mają być nie do zdarcia. Pozdrawiam.
Bronisław

Re: Plandeka do aut

Post autor: Bronisław »

Siemka. Zawsze mam ten sam problem, co ty, gdy do floty kupuje nowe auto. W każdej ciężarówce wymieniam na cito plandeki. I podrzucam Ci namiary do firmy, która takowe oferuje, bo sam od niej właśnie biorę. Nazywa się ona Plandeki Gochnio https://plandeki.info/plandeki-samochodowe-ujrzanow Są masywne i z byle powodu się nie rwą, a ich ceny są bardzo spoko. Zresztą plus za to, że to nie chińczyk, tylko nasz polski wyrób. Ja Ci je polecę, bo sam się na nich nie przejechałem.
hiczungł

Re: Plandeka do aut

Post autor: hiczungł »

Wer-Plan https://www.wer-plan.pl/oferta/produkcja-plandek zapewnili mi nowe plandeki do pojazdu. Transportowanie pojazdu z użyciem starych plandek było zwyczajnie niebezpieczne i ryzykowne a przede wszystkim mogło uszkodzić transportowane towary. Dostarczone wspomnianą firmę pozwoliły na rozwiązanie tego kłopotu, raz na zawsze! Efekt końcowy w pełni sprostał tym wymogom . Takie plandeki są przystosowane do kontaktu z wysokimi temperaturami, co w tym wypadku jest warte odnotowania.
fffa

Re: Plandeka do aut

Post autor: fffa »

DR THIEL odpowiadali za zapewnienie najwyższej klasy plandek na nasze przyczepy . Wykonane z materiałów wodoszczelnych i przepuszczających powietrze , pozwoliły na odpowiedną ochronę naszego pojazdu przed negatywnymi skutkami warunków atmosferycznych. Tym sposobem bez najmniejszego klopotu mozemy transportowac wszystko, co tylko mozliwe. Takze i cena takiej plandeki nie kosztowala majatku, dlatego pilnie zobacz czym akurat dysponuja na ten moment. To zaufany dostawca plandek przeroznego rodzaju.
ODPOWIEDZ