ochrona przed korozją

Zastanawiasz się, jak zacząć przygodę z tuningiem aut? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 74
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:08

ochrona przed korozją

Post autor: pukla123 »

Warto zabezpieczyć samochód przed korozją, myślę, że może trzeba pomyśleć o jakiś solidnych https://www.metaltech.pl/zabezpieczenia-antykorozyjne/ Takie zabezpieczenia antykorozyjne stali, wykonane metodą cynkowania ogniowego są wyjątkowo efektywne – tak przygotowany i wykonany proces daje solidną trwałość powłoki. U nas to się sprawdziło. My takie zabezpieczenia antykorozyjne zleciliśmy firmie Metaltech ponieważ u nich wszystkie procesy są stale monitorowane i sprawdzane za pomocą wielu urządzeń kontrolno – pomiarowych. Także wszystko jest najwyższej jakości. Dzięki solidności pracowników Metaltech nasz samochód jest doskonale zabezpieczony i odporny na działania warunków atmosferycznych.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 35
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:21

Re: ochrona przed korozją

Post autor: katpat »

Jeśli przydarzył nam się wypadek całodobowa pomoc drogowa Słubice http://www.raj.net.pl/blog/postepowanie ... niemczech/ zajmuje między innymi holowaniem uszkodzonych pojazdów do mechanika.
Awatar użytkownika
ostow
Posty: 81
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:03

Re: ochrona przed korozją

Post autor: ostow »

Aby uchronić samochód przed korozją czy w ogóle negatywnymi skutkami zjawisk pogodowych to trzeba odpowiednio dbać o karoserię. Ja osobiście stosuję kosmetyki samochodowe, które zamawiam z https://showcarshine.pl/ . Dzięki temu pomimo że moje auto jest wiekowe, to nadal się dobrze prezentuje, że aż sąsiedzi nie dowierzają :)
ODPOWIEDZ